You are currently viewing Adele i Ed Sheeran nie wystąpią na koronacji

Adele i Ed Sheeran nie wystąpią na koronacji

  • Post author:
Udostępnij:

Adele i Ed Sheeran mieli odmówić koncertów podczas koronacji króla Karola III.

Reklama

Koronacja króla Karola III została zaplanowana na 6 maja 2023 roku. Organizatorzy zapraszają największych brytyjskich artystów. Wśród wymienionych padły nazwiska znanych wokalistów Ed Sheeran i Adele, którzy mieli wziąć udział w specjalnym koncercie organizowanym przez zamek Windsor. Podobno jednak nie chcieli przyjąć oferty wystąpienia na tym wydarzeniu.

Zdaniem portalu Daily Mail, Adele i Ed Sheeran odmówili udziału w tym przedsięwzięciu. Jak podaje portal OK! Sheeran ma dzień przed koronacją koncert w Teksasie. W związku z tym miałby utrudniony dojazd na wydarzenie.  Adele po 25 marca nie ma zaplanowanych żadnych koncertów, mimo to te z odmówiła.

-To są największe nazwiska show-biznesu, kwintesencja brytyjskiego świata. Są znani na całym świecie. To taka szkoda – podsumował portal.
Podobno król Karol III nie był zadowolony. Według doniesień portalu monarcha miał ich na początku listy artystów, których chciał widzieć w tym wyjątkowym dla niego czasie. Na szczęście król Karol III ma jeszcze inne asy w rękawie. Podobno zaproszenie na wydarzenie mieli jeszcze dostać Harry Styles, Lionel Richie i Spice Girls.

Reklama

Udostępnij: