You are currently viewing Już jest! Nowy Sami Swoi Magazyn!

Już jest! Nowy Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Jest już gotowy nowy majowy Sami Swoi Magazyn. O czym piszemy?

Reklama

Oczywiście o koronacji, która jest bez wątpienia najważniejszym majowym wydarzeniem na Wyspach. I tematach okołokoronacyjnych, w tekstach: Polacy w kolejce do brytyjskiego tronu,  Sanctus polskiej kompozytorki zabrzmiał podczas koronacji czy Majątek warty miliardy,.

Zapowiadamy Polish Heritage Days, akcję Nie siedź w domu, idź na studia! i inne polonijne wydarzenia.

Doradzamy w sprawach mody: Stylowy senior, modna seniorka (stylistka Izabela Orłowska) oraz herbaty – Herbata pachnąca wiśnią (Rafał Przybylok).
Publikujemy raporty – Zdrowy czy niezdrowy? Jaki styl życia prowadzą Polacy?, Największe polskie sukcesy na Wyspach, Zarobki w marketach coraz lepsze.

Mamy teksty o biznesie (Czy podwyżka płacy minimalnej pomaga spłacać długi?, Czarne chmury nad chińską gospodarką,
Czy walka o klimat może iść w parze z zyskami i rozwojem?, Sztuczna inteligencja może chronić zawodników przed urazami) oraz o zdrowiu (Humor chroni przed depresją, U kresu życia też jest miejsce na seksualność, Miłość, medycyna i cuda). Publikujemy kalendarium wydarzeń historycznych, mamy strefę dla dzieci, autorskie satyry Petera Bielkowicza. W dziale sportowym znajdziecie teksty o morsowaniu oraz o Jakubie Kiwiorze, który został zawodnikiem Arsenalu. Mamy też wywiad z pianistą Arturem Haftmanem oraz tekst o nowej płycie Pauliny Przybysz.

I wiele innych tekstów wartych przeczytania – felietony naszych stałych autorów: księdza Bartosza Rajewskiego, Jacka Żakowskiego i Krystyny Kotlińskiej, horoskop, informator, wielki imprezownik.

Zapraszamy do lektury w wersji papierowej lub elektronicznej –

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Reklama
.


Udostępnij: