You are currently viewing Kastrowali mężczyzn i chwalili się w sieci

Kastrowali mężczyzn i chwalili się w sieci

  • Post author:
Udostępnij:

Dziewięć osób zostało oskarżonych w Wielkiej Brytanii o udział w procederze, w wyniku którego usuwano mężczyznom m.in. penisy i jądra. Nagrania z zabiegów były umieszczane w sieci. Choć praktyki mogą brzmieć drastycznie, “The Guardian” wskazuje, że domniemane ofiary należały do grupy, której członkowie chętnie poddają się skrajnym modyfikacjom ciała.
W środę w sądach w Londynie i Walii pojawiło się dziewięciu mężczyzn, którzy mieli brać udział w sześcioletnim procederze, mającym przynieść zysk w wysokości ok. 200 tys. funtów. Przywódcą miał być 45-letni Marius G., który sam miał spowodować ciężki uszczerbek na zdrowiu u pięciu mężczyzn. Mowa m.in. o usunięciu penisa i zamrożeniu nogi, co doprowadziło do jej amputacji. Mężczyzna rozpowszechniał nagrania z tych zabiegów w internecie. Subskrybenci płacili za ich oglądanie na stronie “twórcy eunuchów”.

Reklama

Marius G. pojawił się w sądzie na wózku inwalidzkim. Sam ma usuniętą nogę, penisa i sutek. Mężczyznom, którzy tego dokonali, także postawiono zarzuty. “The Guardian” podaje, że żaden z mężczyzn nie przyznał się do winy. Dziennik wskazuje, że wszystkie osoby, które były poddawane zabiegom (miało być ich 13), mogły się na to zgadzać.

Reklama

Udostępnij: