You are currently viewing Najmłodsza babcia w UK!

Najmłodsza babcia w UK!

  • Post author:
Udostępnij:

Wiecie ile lat ma najmłodsza babcia w UK? Zaledwie 30!

Reklama

Kelly Healey doczekała się wnuka w wieku zaledwie 30 lat. Okazało się, że kobieta stała się przez to najmłodszą babcią w kraju. Jej córka – Skye Salter – urodziła synka jako nastolatka. Teraz chłopiec o imieniu Bailey ma już cztery lata, a rodzina chętnie udziela wywiadów na temat trudów związanych z wychowaniem dzieci przez… dzieci.

Bailey urodził się w sierpniu 2018 roku. Jego mama, 14-letnia Skye Salter, nie wiedziała o ciąży aż do 36 tygodnia. Babcia chłopca, Kelly Healey, została w ten sposób najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. Teraz 35-letnia już kobieta wciąż nosi ten zdobyty niecałe pięć lat temu nieoficjalny tytuł z dumą i chwali się rodzinnymi sesjami fotograficznymi z mediami.

W wywiadzie dla brytyjskiej prasy tłumaczyła, że “krzyczenie na córkę o bezpiecznym seksie i antykoncepcji nie miało już sensu. Co się stało, to się nie odstanie. Mogłam jedynie wtedy zaoferować jej swoją miłość i wsparcie. Gdy jesteś matką, musisz po prostu radzić sobie z takim sprawami”.

35-latka przyznaje, że wciąż zachowuje się, jakby była dwudziestolatką, więc czasem wydaje się jej, że rola babci jej “nie przystoi”. “Moi przyjaciele uważają za zabawne to, że mam wnuka. Zawsze mylą go z moim synem” – wyznała.

Źródło: “Daily Mail”

Reklama

Udostępnij: