You are currently viewing Nastolatka pobita przez koleżanki

Nastolatka pobita przez koleżanki

  • Post author:
Udostępnij:

Nastolatki pobiły swoją koleżankę w pobliżu szkoły w Ashford. Kopały ją, szarpały za włosy. Świadkami byli dorośli, którzy jednak nie zareagowali.

Reklama

Uczennica została skatowana w poniedziałek (6 lutego) ok. godz. 14.30 przed bramą szkoły Thomasa Knyvetta w Ashford w hrabstwie Surrey (południowo-wschodnia Anglia). Wideo z nagraniem całego zdarzenia trafiło do mediów społecznościowych. Widać na nim, jak 15-latka jest brutalnie kopana przez inne dziewczyny.

Świadkami całego zdarzenia było dorośli. Nie zainterweniowali, a jedynie dopingowali agresorki i podpowiadali, jak zadawać ciosy. – To jest to, dorwać ją! Kopnij ją w głowę, kopnij ją w twarz i złap za włosy, nadepnij jej na twarz – krzyczała jedna z kobiet, którą cytuje My London News. Przejeżdżający kierowcy również nie zareagowali. Jedynie zwalniali i trąbili. Dopiero po kilku minutach na miejscu zjawili się nauczyciele, którzy powstrzymali nastolatki. Zawiadomili też policję.

Funkcjonariusze zatrzymali trzy dziewczyny w wieku 10, 11 i 16 lat, a także 39-letnią kobietę i 43-letniego mężczyznę. Poszukiwana jest również 15-latka.

Ofiara trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. Jak podał lokalny portal getsurrey.co.uk, prawdopodobnie była to napaść na tle rasowym.

Reklama

Udostępnij: