You are currently viewing Niezwykły jazzowy piątek w POSK

Niezwykły jazzowy piątek w POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Imperial College Big Band & Cambridge University Jazz Orchestra zagrają w piątek w Jazz Café POSK!

Reklama

Po raz pierwszy od 2019 roku IC Big Band i Cambridge University Jazz Orchestra wystąpią razem w jednym z najlepszych londyńskich klubów jazzowych, Jazz Cafe POSK w Hammersmith. IC Big Band, składający się z naukowców, inżynierów i medyków z Imperial, wszyscy z pasją do jazzu, jest siłą napędową uniwersyteckiej sceny big bandowej w Londynie i Wielkiej Brytanii. IC Big Band zyskał wyjątkową reputację na przestrzeni lat, w tym  uznanie po zdobyciu platynowej nagrody na National Concert Band Festival w 2017 roku.

Cambridge University Jazz Orchestra (CUJO) promuje jazz na uniwersytecie i poza nim. Skupia najlepszych muzyków jazzowych na uniwersytecie. Występowali w wielu profesjonalnych miejscach w Wielkiej Brytanii i za granicą podczas krajowych i międzynarodowych tras koncertowych, zdobyli nagrody w brytyjskich konkursach big bandowych i współpracowali ze światowej sławy muzykami, kompozytorami i aranżerami, takimi jak Steve Waterman, Mark Nightingale, Trish Clowes i Yazz Ahmed.

IC BIG BAND & CUJO

Data: 10/3/2023

Godzina: Bar 7:30 / muzyka 8:30

Cena: £10 na drzwiach i Eventbrite

Rezerwacja stolika (11AM-8PM): 07583969014

Kup bilety

piątek 10 marca 2023 r.

Wideo 1: Cambridge University Jazz Orchestra: Torque – Alan Baylock, występ w Hideaway: https://www.youtube.com/watch?v=7a1mRDFLWyQ

www.cambridgeuniversityjazzorchestra.co.uk

www.icbigband.com

Reklama

Udostępnij: