You are currently viewing Nowa królowa jest z Polski [GALERIA]

Nowa królowa jest z Polski [GALERIA]

  • Post author:
Udostępnij:

Polka Karolina Skiba – Fejzaj wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs piękności Miss Generation. Tytuł Wieczna Królowa Piękna zdobyła Ukrainka Irina Mykhailowska, a Księżniczką Roku została Lam Meem Jahan z Bangladeszu. Gala odbyła się 28 stycznia 2023 roku w The White Eagle Club w Londynie.

Reklama

Miss Generation to autorski pomysł Pawła Majewskiego, znanego z prowadzenia Miss Polski UK & Ireland. Ideą konkursu jest otwartość i dostępność, startować mogą panie w wieku 25-55 lat, co otwiera możliwość udziału tym, którym tradycyjne widełki wiekowe podobnych konkursów, 18-27 uniemożliwiają udział w tego typu wydarzeniach. Tym razem

Na scenie wystąpiły panie z Polski, Ukrainy, Bangladeszu, Indii, Rumunii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii oraz Hong Kongu. Najmłodsza kandydatka na sobotniej gali miała 26, a najstarsza 55, co praktycznie wypełniło formułę “generacji”, gdyż generacja to okres 30 lat.

Finalistki konkurowały ze sobą w 5 rundach, prezentując stroje narodowe, casual, bikini, party oraz wieczorowe.

– Pochodzę z małej miejscowości Pionki koło Radomia. Mam dwóch braci i siostrę, ja jestem najmłodsza – opowiadała nam Karolina Skiba – Fejzaj. – Po liceum sportowym  w Pionkach , przeniosłam się do Warszawy, gdzie studiowałam na Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas studiowania w stolicy zaczęłam spełniać swoje marzenia, m.in. grałam przez 4 lata w dwóch amatorskich teatrach: Teatr Ochota I Teatr w BOK-u Bielańskim, gdzie wystawiliśmy w tym czasie kilka sztuk. Grałam również w kilku serialach I filmach. Ukończyłam roczne Studium Aktorskie ROE w Warszawie i uczęszczałam na zajęcia wokalne do Julii Chmielnik, a także tańczyłam w dwóch zawodowych zespołach chilliders. W tym samym czasie ukończyłam kurs instruktora fitnessu i aquafitnessu.

Do Londynu przyleciałam ponad 5 Iat temu, do obecnie mojego męża. Było to dla mnie ogromne wyzwanie. Nikogo tu nie znałam, mój mąż pochodzi z Albanii, jego też nie znałam wtedy w 100%, zostawiłam całą rodzinę, dobrą pracę i mieszkanie, które kupiłam w Białołęce w Warszawie. Ale uwielbiam wyzwania, a przyleciałam, żeby zmienić swoje życie. Obecnie pracuje jako instruktorka fitness i  aquafitness, a także jako customer service w sklepie Argos. W ostatnich dniach kupiliśmy z mężem dom w Manchester, i niedługo tam się  przeprowadzamy….kolejne wyzwanie.

To nie pierwszy konkurs, w którym Polka brała udział. – W ubiegłym roku we wrześniu  2022 brałam udział w Top Model UK category over 25’s Classic i wygrałam. Miss Generation to moja druga wielka wygrana, z czego jestem bardzo dumna. Nagrałam również ostatnio piosenkę o Londynie z moją przyjaciółką “One way ticket”, była grana m.in. w Radiu Sami Swoi. Mam w planach nowe piosenki, mam już 2 nagrania, teraz czas na videoclip. W przyszłości chciałabym założyć własną fitnessową firmę online, albo tematyczny blog,  a także wydać kilka dobrych singli. Uważam, że życie jest za krótkie na narzekanie, trzeba działać i pracować cały czas na swój sukces.

Kolejna edycja konkurs za rok. Więcej informacji na stronie www.missgeneration.com oraz facebookau, instagramie i tiktoku (@missgeneration.official).

Reklama

 


Udostępnij: