You are currently viewing Polka twierdzi, że jest zaginioną przed laty Brytyjką

Polka twierdzi, że jest zaginioną przed laty Brytyjką

  • Post author:

Julia Faustyna twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Sprawę zbadał prywatny detektyw. W hiszpańskiej radiostacji mężczyzna przedstawił wyniki analizy biometrycznej.
Światowe media obiegła wiadomość o Polce, która twierdzi, że jest poszukiwaną od lat Madeleine McCann. Przypomnijmy, że trzyletnia Brytyjka zaginęła w Portugalii w 2007 roku, gdzie przebywała wraz z rodzicami. Julia Faustyna wskazuje na swoje podobieństwo do dziewczynki. Stworzyła też instagramowy profil, na którym publikuje rzekome dowody potwierdzające jej teorię. Sprawę postanowił zbadać prywatny detektyw.
Francisco Marco przeanalizował podobieństwo pomiędzy Madeleine McCann, a Julią Faustyną. W rozmowie z hiszpańską stacją radiową RAC1 powiedział, że nie widzi tu wspólnych cech. -Dokonałem wyszukiwania biometrycznego i nie ma podobieństwa do cech Madeleine – powiedział Francisco Marco. Hiszpański detektyw zauważył, że Julia Faustyna dzięki swoim twierdzeniom zdobyła popularność w sieci i wielu obserwatorów w mediach społecznościowych.

Reklama

Myślę, że to oszustwo, ale nie mogę tego stwierdzić bez dowodów. Ta dziewczyna skontaktowała się z policją i nikt nie zwrócił na nią uwagi, a później otworzyła konto na Instagramie, na którym ma teraz tysiące obserwujących, podczas gdy wcześniej miała ich bardzo niewielu – dodał Francisco Marco.

Do sprawy odnieśli się już bliscy Julii Faustyny, którzy stwierdzili, że jej teorie wynikają z zaburzeń i zaprzestania leczenia. Dodali też, że dziewczynie zawsze zależało na popularności, zdarzało jej się kłamać i manipulować. Ona z kolei żąda od rodziców Madeleine McCann zgody na testy DNA.

Reklama