You are currently viewing Ruszył casting do konkursu Miss Polski UK & Ireland

Ruszył casting do konkursu Miss Polski UK & Ireland

  • Post author:
Udostępnij:

Miss Polski to wydarzenie organizowane w Polsce corocznie od 30 lat. Biorą w nim udział najpiękniejsze Polki, a wydarzenie to przyciąga miliony obserwatorów, celebrytów i jest śledzone przez największe polskie i polonijne media. Brytyjska edycja – czyli Miss Polski UK & Ireland oraz Miss Polski Nastolartek UK & Ireland – a traktowana z racji ogromnej ilości naszych rodaków w UK jako “siedemnaste województwo”, w tym roku będzie miała swoją 7 edycję, a finałowa gala odbędzie się 30 września.

Reklama

Warto wziąć w tym konkursie udział, bo zwycięzczyni Miss Polski UK & Ireland ma szansę reprezentowania Polski na światowym konkursie Miss Universe oraz Miss World.

Zgłoszenia, tak jak w ubiegłych latach, przyjmowane są poprzez stronę www.misspolski.uk. W tym roku nastąpiła ważna zmiana odnośnie wieku kandydatek – zgłaszać mogą się Panie, które liczą sobie nawet 29 lat, a nie jak w przeszłości do 27 roku życia. Spowodowane jest to zmianami w regulaminie konkursu, co jak sądzą organizatorzy, ucieszy wiele potencjalnych uczestniczek.

Do konkursu mogą się więc zgłosić kandydatki, które:

– są stanu wolnego

– nie posiadają widocznych tatuaży (niewielkie, które da radę ukryć są dopuszczalne)

– nie posiadają dzieci

– są w wieku 18 – 29 lat – w przypadku Miss Polski UK & Ireland

– są w wieku 15 – 17 lat – w przypadku Miss Polski Nastolatek UK & Ireland

 

Zapraszamy do zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej: www.misspolski.uk

Zdjęcia: Kam Murali

Reklama

 


Udostępnij: