You are currently viewing Słowiańska moc kobiet

Słowiańska moc kobiet

  • Post author:
Udostępnij:

Słowiański Dzień Kobiet to impreza organizowana tylko dla kobiet przez Słowianki UK. Również w tym roku panie zapraszają na swoje wydarzenie polskich wykonawców. Tym razem gościnnie wystąpi zespół Piękni i Młodzi, a o dobrą zabawę przez cały wieczór zadba DJ Quest. Czeka na Was 7 godzin wspaniałej zabawy! I wiele innych atrakcji.

Reklama

– To już tradycja dla Polek mieszkających na Wyspach, które co roku spotykają się by razem świętować Dzień Kobiet. Impreza organizowana przeze mnie i Sylwię Staniszek odbyła się już 6 razy. Udział w niej wzięło 1200 kobiet. Co roku zapraszamy na swoje wydarzenie polskie gwiazdy a ich występ poprzedza support innych wykonawcow. O zabawę przez cały wieczór dba DJ – mówi organizatorka Monika Górniak-Ślaska.

To impreza tylko dla kobiet. Odbędzie się 11 marca w dwóch salach bankietowych stadionu Bescot Stadium w Walsall. Przy wejściu na imprezę każda z Pań może skorzystać z darmowego poczęstunku przygotowanego przez sponsorów – wypieków, wyrobów wędliniarskich, pysznych przekąsek czy też kieliszka alkoholu. Podczas imprezy odbywa się loteria biletowa z wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Co roku mamy różne dodatkowe niespodzianki dla naszych Słowianek. Na to wydarzenie Panie czekają cały rok! Ubrane w piękne wianki, kolorowe stroje, sukienki z polskim, folkowym akcentem, podjeżdżają limuzynami i wspólnie bawią się i świętują Dzień Kobiet! Szczegółowych informacji i zdjęć z poprzednich edycji szukajcie na Fb: Słowianki UK

Lub Instagranie: slowianki_uk

Reklama

Udostępnij: