You are currently viewing Śmiertelny wypadek w Cardiff

Śmiertelny wypadek w Cardiff

  • Post author:
Udostępnij:

Pięć młodych osób zaginęło w sobotę, po wspólnej zabawie w Cardiff. W poniedziałek policja znalazła samochód. Wewnątrz były trzy ciała. Dwie kolejne osoby trafiły do szpitala w stanie krytycznym.

Reklama

W sobotę w nocy pięć młodych osób zaginęło w Cardiff. 20-letnia Sophie Russon, 21-letnia Eve Smith, 21-letnia Darcy Ross, 24-letni Rafel Jeanne i 32-letni Shane Loughlin byli ostatni raz widziani o godzinie 2:00 czasu lokalnego. Sophie, Eve i Darcy, które znały się od dzieciństwa, bawiły się razem w klubie, a następnie razem ze starszymi od nich mężczyznami miały się udać nad morze. Ostatnią znaną lokalizacją jest rejon Llanedeyrn w Cardiff. Potem ślad po nich zaginął. Przyjaciele zaginionych w mediach społecznościowych wielokrotnie apelowali w weekend, by rozpocząć poszukiwania.

W niedzielę rano jeden z przechodniów poinformował policję w Cardiff o białym, rozbitym volkswagenie przy autostradzie A48, cztery kilometry na północny-wschód od Llanedeyrn. Wewnątrz funkcjonariusze znaleźli trzy ciała. Dwie kolejne osoby trafiły do szpitala w stanie krytycznym. Służby nie podały informacji, które osoby przeżyły. “Policja będzie próbowała ustalić dokładnie, kiedy samochód rozbił się w tym miejscu” – pisze BBC. O dochodzeniu poinformowała też sama policja.

Reklama

Udostępnij: