You are currently viewing Strzelał w pubie

Strzelał w pubie

  • Post author:
Udostępnij:

Jedna osoba nie żyje, a trzy są ranne w wyniku strzelaniny, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę w brytyjskim Wallasey.

Reklama

Policja poszukuje sprawcy, który zaatakował w zatłoczonym pubie, a następnie uciekł samochodem – najpewniej mercedesem. Na razie nie wiadomo, kim jest napastnik ani jakie były jego motywy.
Brytyjscy mundurowi z hrabstwa Merseyside dowiedzieli się o strzelaninie w mieście Wallasey w wigilijny wieczór przed północą. Doszło do niej w pubie, miejscu pełnym młodych ludzi, gdzie panował duży ruch. – “Na miejscu funkcjonariusze zastali nieżyjącą kobietę i trzech poszkodowanych mężczyzn. Wszyscy mieli rany postrzałowe – opisał w BBC Dave McCaugheran, przedstawiciel tamtejszej policji. – Bandyta opuścił parking przy pubie pojazdem o ciemnym kolorze, prawdopodobnie był to mercedes. Stało się to wkrótce po strzelaninie.

Policja apeluje do świadków, by zgłaszali się na komendę. Jej śledztwo jest na bardzo wczesnym etapie – na razie publicznie nie podano, kim mógł być napastnik.
Ranni trafili do szpitala, a bliscy ofiary śmiertelnej są pod opieką mundurowych przeszkolonych z zakresu psychologii.

Reklama

 


Udostępnij: