You are currently viewing Tragiczne wydarzenie w Epsom College

Tragiczne wydarzenie w Epsom College

  • Post author:

Dyrektor prywatnej szkoły Epsom College została znaleziona martwa wraz z mężem i siedmioletnią córką w posiadłości na terenie szkoły. Zostali znalezieni nad ranem w niedzielę. Funkcjonariusze z policji w Surrey są przekonani, że „nie było udziału osób trzecich”.

Reklama

Pani Pattison została pierwszą kobietą na stanowisku dyrektora Epsom zaledwie pięć miesięcy temu, po sześciu latach pracy jako dyrektor Croydon High School w południowym Londynie. Jej mąż George był dyplomowanym księgowym, który był dyrektorem firmy konsultingowej  Tanglewood.

W grudniu pani Pattison powiedziała w podcaście prowadzonym przez studentów, że jej przeprowadzka była „naprawdę dużą zmianą dla mojej rodziny”, dodając: „Mam nową pracę, mój mąż dostał nową pracę, a moja córka rozpoczęła nową szkołę”.

Teren, w pobliżu toru wyścigowego Epsom Downs, składa się z budynków szkolnych i nieruchomości mieszkalnych.

Jak powiedziała BBC News jedna z matek uczniów: „W czasie, gdy była dyrektorką, zmieniła szkołę i zrobiła tak wiele rzeczy, które wzbogaciły życie dzieci.

Policja w Surrey przekazała, że zgony zostały zgłoszone koronerowi.

Koedukacyjna szkoła została założona w 1855 roku i jest to jedna z wiodących szkół w Wielkiej Brytanii, w oparciu o wyniki egzaminów.

Reklama