You are currently viewing W Londynie za darmo usuwają tatuaże z Kanye Westem

W Londynie za darmo usuwają tatuaże z Kanye Westem

  • Post author:
Udostępnij:

CNN informuje o nietypowej inicjatywie londyńskiego studia tatuażu, które postanowiło zaoferować za darmo usługę laserowego usuwania tatuażu wszystkim posiadaczom projektów inspirowanych twórczością lub wizerunkiem rapera Kanye Westa.

Reklama

O “promocji” studio poinformowało za pomocą mediów społecznościowych 15 listopada. Od tego czasu z oferty miało skorzystać już trzech klientów, a kolejnych 10 miało umówić wizyty. “Gdy posiadasz tatuaż inspirowany osobą, którą podziwiasz i nagle ta osoba zaczyna pojawiać się na pierwszych stronach gazet z niewłaściwych powodów, nie do końca chcesz nosić na skórze coś, co świadczy o tym, że jesteś lub byłeś jej fanem” – przekazał CNN dyrektor generalny studia NAAMA Briony Garbett.
Wpis w mediach społecznościowych z informacją o usłudze, studio podpisało komentarzem “Yeezy come, yeezy go”, który jednocześnie nawiązuje do angielskiego powiedzenia “easy come, easy go” (z ang. łatwo przyszło, łatwo poszło – red.) oraz do odzieży i obuwia sygnowanych przez rapera o nazwie “Yeezy”. 10 dni później na profilu studio opublikowano wideo nagrane podczas jednej z sesji usuwania tatuaży z wizerunkiem Westa.

W jednym z ostatnich wystąpień publicznych podzielił się swoją opinią na temat Adolfa Hitlera. 1 grudnia, podczas rozmowy z skrajnie prawicowym zwolennikiem teorii spiskowych Alexem Jonesem stwierdził, że dostrzega w nim wiele pozytywnych cech.

Reklama

Udostępnij: