You are currently viewing Zatrzymali człowieka w lateksie

Zatrzymali człowieka w lateksie

  • Post author:
Udostępnij:

Brytyjska policja aresztowała mężczyznę, który w masce i lateksowym stroju straszył mieszkańców.

Reklama

Media od kilku lat odnotowują incydenty z udziałem “człowieka w lateksie”, który straszył mieszkańców hrabstwa Somerset. Tym razem dyspozytor policji  we wtorek, kilka minut po północy, odebrał telefon od osoby, która zgłosiła, że zamaskowany mężczyzna w lateksowym stroju wyskoczył przed jej pojazd na Accommodation Road w Bleadon w południowo-zachodniej Anglii.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zlokalizowali i pod zarzutem zakłócania porządku publicznego aresztowali mężczyznę w wieku ok. 30 lat, który był już zatrzymywany w związku z zakłócaniem porządku publicznego “w okolicach Cleeve, Claverham i Yatton w październiku ubiegłego roku” – podała policja na swojej stronie internetowej, dodając, że śledztwa w sprawie incydentów są w toku. – Zdajemy sobie sprawę, że to ostatnie zdarzenie może budzić niepokój społeczności – przekazał Graeme Hall, inspektor miejscowej policji. Zapowiedział, że policja zwiększy liczbę patroli w okolicy Bleadon, aby “uspokoić” mieszkańców. Doniesienia o mężczyźnie w ciemnym lateksowym stroju pojawiają się w brytyjskich mediach od kilku lat. “Independent” w 2019 roku pisał o parze z Claverham w pobliżu Bristolu, która wezwała policję po tym, jak zauważyła, że przez szyby domu obserwuje ich zamaskowany człowiek. Dwa lata wcześniej postać w lateksowym ubraniu późną nocą przestraszyła grupę ludzi w tej samej miejscowości.

W kolejnych latach pojawiały się następne doniesienia o tajemniczej postaci, jej tożsamość długo jednak pozostawała nieznana. “Metro” w 2022 roku rozmawiało z parą, którą “człowiek w lateksie” śledził “z rozpostartymi ramionami”, kiedy około pierwszej w nocy wyszli z taksówki. “Kiedy go zauważyliśmy, był bardzo blisko, mój chłopak kazał mi uciekać” – wspominała 19-latka, nazywając zdarzenie “najbardziej przerażającym doświadczeniem” w jej życiu.

Reklama

Udostępnij: