You are currently viewing Kobieta została potrącona przez samochód

Kobieta została potrącona przez samochód

  • Post author:
Udostępnij:

60-letnia kobieta została potrącona przez samochód w Sheffield w Wielkiej Brytanii. W wyniku poważnych obrażeń zmarła. Po tragedii pod zarzutem morderstwa aresztowano 12-letniego chłopca.

Reklama

Do tragedii doszło w środę wieczorem w dzielnicy Greenhill w Sheffield w Wielkiej Brytanii – poinformowało BBC. Kobieta w wieku około 60 lat została potrącona przez samochód. Na skutek poważnych obrażeń zmarła na miejscu. W czwartek policja hrabstwa South Yorkshire poinformowała, że chwilę po zdarzeniu, w związku ze sprawą zatrzymano 12-latka. Chłopiec został aresztowany pod zarzutem morderstwa. Obecnie przebywa w areszcie. Nastolatkowi zarzuca się również posiadanie ostrego narzędzia.

Dziennikarz BBC Oli Constable opublikował na Twitterze zdjęcie samochodu, który potrącił kobietę. Widać na nim pojazd stojący na środku drogi z wybitą szybą po stronie pasażera.

BBC poinformowało, że na miejsce tragedii skierowano straż pożarną i służby ratownicze. Policja prosi o kontakt każdego, kto ma informacje w związku ze sprawą.

Reklama

Udostępnij: