You are currently viewing Komunikacje będzie przeciążona w dniach koronacji

Komunikacje będzie przeciążona w dniach koronacji

  • Post author:
Udostępnij:

Osoby, które chcą podróżować po Londynie w czasie ‘królewskiego’ weekendu Transport of London wezwał, aby ‘starannie zaplanowały trasy z wyprzedzeniem’. Podkreślono, że w związku z koronacją, cała sieć metra może być nadmiernie obciążona i komunikacja po stolicy będzie utrudniona.
Na długi weekend, który rozpoczyna się 5 maja, a kończy 8 maja, TfL nie przewiduje żadnych prac konserwacyjnych ani zamknięć na żadnym z odcinków metra. Wiadomo natomiast, że z uwagi na koronację, wyłączonych z użytku będzie wiele dróg w centrum Londynu. Na skutek zmian w ruchu drogowym, niektóre linie autobusowe kursować będą inaczej, a inne mogą tego dnia być zawieszone.

Reklama

TfL spodziewa się, że do Londynu w związku z koronacją przybędą tysiące turystów, więc  “opóźnienia są niemal nieuchronne”. W całym Londynie mogą odbywać się tego dnia także liczne imprezy uliczne, które prawdopodobnie spowodują zamknięcia kolejnych dróg.

Władze lokalne będą miały szczegółowe informacje o wszelkich punktach na mapie, których to dotyczy i mają je zamieszczać w mediach społecznościowych. Aktualne ostrzeżenia o zamknięciach dróg można też znaleźć na stronie Metropolitan Police Events na Twitterze.

Reklama

Udostępnij: