You are currently viewing W sklepie molestował klientkę

W sklepie molestował klientkę

  • Post author:

16-latka weszła do sklepu w Liverpoolu, gdzie pracował o sześć lat starszy Ahmed Khailo. Mężczyzna, widząc dziewczynę w szkolnym mundurku,  obezwładnił ją i dotykał w miejscach intymnych. Nastolatka zdołała uciec. W sądzie Khailo  mówił, że się wygłupiał.

Reklama

22-letni Ahmed Khalio pracował na pół etatu w sklepie spożywczym przy Scargreen Avenue w Liverpoolu. Gdy układał towar na półce, do lokalu weszła nastolatka wracająca ze szkoły. Miała w tym dniu 16. urodziny, a o jej wieku świadczyło m.in., że jest ubrana w mundurek.

Kiedy dziewczyna przyszła do kasy, by zapłacić, Khalio podszedł do niej i złapał ją za pośladki. Następnie przyparł ją do sklepowej lady i zapytał, „czy go kocha”. Chciał również wiedzieć, ile lat ma jego ofiara. Przestrzegł ją również, by nikomu nie mówiła, co się stało – podał „Daily Mail”.
Śledczy udowodnili 22-latkowi również, że przez kilka następnych minut molestował uczennicę, podnosząc jej spódnicę oraz dotykając miejsc intymnych oraz nóg. Atak przerwał dopiero, gdy do sklepu wszedł inny klient – wtedy odskoczył i pozwolił nastolatce uciec.

Dziewczyna nie pozwoliła się zastraszyć i o incydencie opowiedziała przyjaciółce. Później zgłosiła go na policję. Przekazała funkcjonariuszom, że mówiła napastnikowi, by ją zostawił, ale ten nie słuchał. Jak wspominała, nie mogła krzyczeć, bo paraliżowało ją przerażenie.

Ahmed Khalio wyparł się w sądzie, że molestował 16-latkę. Mężczyzna, który ma żonę i niespełna rocznego syna stwierdził, zeznając w sądzie, że był to akceptowalny flirt , a dziewczynę uważał za starszą. – Po prostu się wygłupiałem – uznał.

Ostatecznie 22-latek został skazany na sześć miesięcy więzienia. Na wymiar kary wpłynęła m.in. jego wcześniejsza niekaralność.

Reklama