You are currently viewing Jest nowy Sami Swoi Magazyn! Zapraszamy do lektury!

Jest nowy Sami Swoi Magazyn! Zapraszamy do lektury!

  • Post author:

Czy żyją w czerwcu mieszkańcy Wielkiej Brytanii? Po zamieszaniu związanym z koronacją, energią, podatkami – teraz to już chyba wakacjami.

Reklama

Ale nim jeszcze zaczniemy wyjeżdżać, czeka nas sporo fajnych imprez. Niektóre już za nami, jak choćby cały cykl wydarzeń z okazji Polish Heritage Days. Wspominamy najważniejsze, zapowiadamy kolejne.

Co jeszcze znajdziecie w Sami Swoi Magazyn? Piszemy o wystawie London Design Biennale, na której wyróżniono niezwykły polski pawilon. Zapowiadamy imprezę z okazji 50-lecia londyńskich Orląt. Prezentujemy wywiad z Klaudią Zielińską. Mamy porady stylistki, opowieść o historii herbaty, a także dwa ważne raporty: jeden o tym, że gospodarka Polski w ciągu kilku lat może prześcignąć brytyjską, a także o zamkach, które można zobaczyć w obu tych krajach.

Sporo miejsca przeznaczamy na tematy biznesowe. , Publikujemy raport o tym, jak Polki łączą macierzyństwo z pracą zawodową, o aktywności Ukraińców na polskim rynku pracy oraz o paleniu. W dziale zdrowie polecamy teksty o tym, czy komórki nowotworowe lubią sen, o technikach

oddechowych pomagających w życiu oraz o ważnej życiowej czynności – śnie.

Mamy też, jak w każdym numerze, horoskop na czerwiec, najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

Zapraszamy do lektury. W wersji papierowej, która jest już w punktach kolportażu, lub elektronicznej – link poniżej.

Reklama

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.