You are currently viewing Już jest! Nowy numer Sami Swoi Magazyn!

Już jest! Nowy numer Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Czym żyje Polonia w Wielkiej  Brytanii? Tym razem mniej o polityce, a więcej o zbliżających się Świętach. Piszemy o charytatywnych akcjach przedświątecznych, relacjonujemy przewiezienie prochów trzech Prezydentów RP na Uchodźstwie do Polski, Zamieszczamy ciekawe felietony. Rafał Przybylok, w kolejnym odcinku poświęconym herbacie – doradza, jak stworzyć z herbaty fajny prezent świąteczny, stylistka Izabela Orłowska radzi, jak uporządkować swoją szafę, a terapeutka Anna Meller radzi, jak przeżyć Boże Narodzenie inaczej niż zwykle.

Reklama

Zamieszczamy dwa raporty – jeden poświęcony opiece zdrowotnej na Wyspach, drugi, wyjaśniający takie terminy jak NFT, blockchain czy cyfrowe waluty.

Jak zwykle mamy też dla Was satyry oraz szopkę noworoczną Piotra Bielkowicza, kalendarium ciekawych wydarzeń historycznych oraz kącik dla dzieci.

Jak w każdym numerze, publikujemy najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

Jest też horoskop, z którego dowiecie się, co Was czeka w grudniu.

Reklama

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Udostępnij: