You are currently viewing Polska promuje się przez koncerty, filmy i wystawy. A my patronujemy tym wydarzeniom

Polska promuje się przez koncerty, filmy i wystawy. A my patronujemy tym wydarzeniom

  • Post author:

Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem wielu ważnych wydarzeń dla brytyjskiej Polonii. Szczególnie miło nam o tym pisać, bo jesteśmy patronem medialnym wielu z nich. I wielu możecie przeczytać w nowym numerze naszego magazynu.

Reklama

Co nas czeka? Polecamy niezwykły koncert grupy Słowianki, specjalnie z okazji Dnia Kobiet. Warto wspomnieć o trwającej już wystawie artystycznej, przypominającej o tragicznych wydarzeniach dziejących się na Ukrainie – gobelinu złożonego ze 100 ręcznie haftowanych części, zrobionych przez ukraińskie kobiety pod kierownictwem artystycznym polskiej projektantki z Northfields, Nisi Jedrychowskiej. Zapowiadamy także festiwal polskich filmów Kinoteka oraz 11. festiwal polskich zespołów folklorystycznych w Wielkiej Brytanii „Polish Folk Spectacular”. Mało? Promujemy też brytyjskie koncerty Nocnego Kochanka i Sanah, koncerty w Jazz Cafe POSK, a także galę MMA. Równocześnie ruszył casting do konkursu Miss Polski UK & Ireland, można też składać projekty do tegorocznej edycji Polish Heritage Days.

Wszystko wskazuje więc na to, że na nudę w najbliższym czasie na pewno nie będzie można narzekać. I oczywiście zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach. I do lektury magazynu, czy to w wersji papierowej, która pojawi się w piątek, czy w elektronicznej, dostępnej poniżej.

Reklama

 

 

 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.