You are currently viewing Wrocław świetny na przedświąteczny weekend

Wrocław świetny na przedświąteczny weekend

  • Post author:
Udostępnij:

Wrocław jest świetnym miejscem na listopadowo-grudniowy wypad – pisze “Daily Mail” w cotygodniowym podróżniczym cyklu.

Reklama

Według “Daily Mail” Wrocław oferuje najlepszy i najtańszy na Starym Kontynencie jarmark bożonarodzeniowy. Tegoroczna edycja jest trzynastą, a świąteczną atmosferą na wrocławskim rynku będzie można się rozkoszować już od 18 listopada aż do końca 2022 roku.

Dziennikarze zachwycają się wspaniałym otoczeniem wrocławskiego jarmarku. Zarówno ratusz, jaki kamienice czy wieże kościołów tworzą bajkowe tło dla tej imprezy. To wspaniałe miejsce dla całej rodziny – znajdziemy tam masę atrakcji dla najmłodszych.
“W Polsce popularne są misternie rzeźbione drewniane drobiazgi. Najlepiej kupić zabawki, podstawki i ozdoby choinkowe. Lubiane są też produkowane lokalnie wełniane szaliki, czapki i swetry, podobnie jak bursztynowa biżuteria, z pierścionkami i naszyjnikami, których ceny rozpoczynają się już od 12 funtów (66 zł)” – czytamy w tekście.

Jak czytamy w artykule, Brytyjczycy mogą do Wrocławia bezpośrednio dolecieć tanimi liniami. Lot trwa tylko dwie godziny, a bilety kosztują od 45 funtów (248 zł). Nocleg we Wrocławiu – według “Daily mail” – można znaleźć za mniej niż 75 funtów za noc (414 zł).

Reklama

Udostępnij: