You are currently viewing Meghan Markle i książę Harry pokazali kartkę świąteczną

Meghan Markle i książę Harry pokazali kartkę świąteczną

  • Post author:

Książę Harry i Meghan Markle jak co roku opublikowali kartkę świąteczną z życzeniami. Mocno różni się ona od wcześniejszych.
Tegoroczne życzenia książę Harry i Meghan Markle opublikowali na stronie założonej przez nich fundacji Archewell. Na kartce znalazło się czarno-białe zdjęcie pary wykonane podczas gali rozdania nagród Robert F. Kennedy Ripple of Hope Award w Nowym Jorku.

Reklama

Życzymy wam szczęśliwych świąt. Od naszej rodziny dla waszych rodzin, a także w imieniu naszych zespołów w fundacji Archewell, Archewell Audio i Archewell Productions życzymy wam zdrowia, spokoju i bardzo szczęśliwego nowego roku – brzmi jej treść.

Fotografia opublikowana razem z życzeniami nie została wykonana specjalnie na potrzeby kartki. Ponadto od lat tradycją obu książąt było, że na świątecznych kartkach występują całe rodziny. W tym roku na zdjęciu zabrakło dzieci pary – trzyletniego Archiego i półtorarocznej Lilibeth.

Rodzinne zdjęcia świąteczne od lat zamieszczają m.in. książę William i księżna Kate, którzy w tym roku postawili na nieco mniej „sztywną” fotografię w ogrodzie, na której pozują ubrani w wygodne, nieoficjalne stroje.

Reklama