You are currently viewing Co Was czeka w kwietniu?

Co Was czeka w kwietniu?

  • Post author:
Udostępnij:

Czego możecie spodziewać się w kwietniu? Przeczytajcie nasz horoskop, który powstał we współpracy z wróżbyonline.pl

Reklama

Baran

Drogi Baranie, kwiecień może stać się miesiące spełniania życzeń, jeśli tylko zachowasz umiar i powściągniesz nazbyt egocentryczne zapędy ego. To ważne, by nie zaprzepaścić szans. Zdecydowanie wzrosną: Twoja aura, charyzma i poczucie wewnętrznej mocy. Możesz także liczyć na silniejsze zdrowie i dobre samopoczucie. Bardziej niż zwykle zapragniesz wesołego towarzystwa i poczucia, że żyjesz tak, jak zawsze chciałeś. Kwietniowa aura może Cię też zachęcić do podjęcia nowego kierunku nauki, rozwijania pasji czy podróży. Otaczająca Cię aura energetyczna sprawi, że zaczniesz planować wakacje i rozważysz, co jeszcze chciałbyś w życiu osiągnąć. Nie spiesz; zacznij od solidnych przygotowań, by znowu cała para nie poszła w gwizdek…  To także doskonały czas dla nowego etapu kariery zawodowej oraz rozwoju duchowego. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to możesz liczyć na nową, ciekawą i namiętną znajomość.

Tarot radzi: Ucz się, korzystaj ze swoich talentów i nie pozwól sobą manipulować. Weź los w swoje ręce, bo wyjdziesz na tym najlepiej. Unikaj klik i nie licz na protekcję.

 

Byk

Drogi Byku, kwiecień może okazać się dla Ciebie dość trudny aż do około 20. dnia miesiąca. Przede wszystkim zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie. Zrób badania, nie przeciążaj się nadmiarem obowiązków, dbaj o dietę i aktywność fizyczną. Oszczędzaj siły na bardziej sprzyjający do działania czas z wiarą, bo nadejdzie. W miłości także może okazać się, że różnice zdań, temperamentów nagle staną się większym wyzwaniem dla codzienności, niż do tej pory sądziłeś. Najlepiej byłoby poświęcić się sobie i pozwolić, by czas przywrócił właściwy bieg rzeczy, oczekując, aż nadejdzie nieunikniona zmiana. Kwiecień sprzyja Ci natomiast w nauce, nowych wyzwaniach w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego. Nie forsuj się jednak, bo sił może zabraknąć, a Ty stracisz zapał, czas i mnóstwo energii. Uważaj też na nieprzemyślane wydatki; nie zdawaj się na hazard w sprawach finansowych i zawodowych.

Tarot radzi: Wszystkie odpowiedzi są w Tobie. Skup się na tym, co Ci w duszy gra, a znajdziesz drogę, by przekroczyć trudności; silniejszy i szczęśliwszy.

 

Bliźnięta

Drogi Bliźniaku, kwiecień to idealny czas dla nauki, rozwoju osobistego, współpracy i szeroko pojętego partnerstwa. Możesz liczyć na przyrost sił życiowych, ciekawe znajomości, nowe projekty i miłe weekendowe wypady ze znajomymi. Wzrośnie też Twoja intuicja i odzyskasz harmonię wewnętrzną. Oszczędzaj jednak siły fizyczne i nie forsuj się. Bieżący miesiąc otworzy przed Tobą szanse w dziedzinie kariery i finansów, jeśli tylko naprawdę jesteś już gotów, by iść dalej. Zachowaj czujność, bo możesz przegapić ciekawe oferty pracy lub możliwość awansu. Możesz wykorzystać sprzyjający czas, by podnieść kwalifikacje zawodowe, zdać egzaminy, z sukcesem zakończyć trudne negocjacje. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, to w drugiej połowie kwietnia otworzą się przed Tobą nowe miłosne perspektywy.

Tarot radzi: Kieruj się sercem, ufaj sobie. To teraz najwłaściwsza droga zbierania doświadczeń. Buduj relacje oparte na szczerości, a zawsze będą otaczać Cię przyjaciele.

 

Rak

Drogi Raku, kwiecień może okazać się wyzwaniem dla Twoich spraw osobistych. Mogą także pojawić się opóźnienia w tych projektach, w które się zaangażowałeś. Lepiej także ograniczyć wydatki i skupić się na realiach życia tu i teraz. Otaczająca Cię aura energetyczna obdarzy Cię większą wrażliwością na swoje potrzeby duchowe i emocjonalne. To znakomity czas, by nabrać dystansu i odpocząć, przygotowując grunt pod przyszłe osiągnięcia. Kwiecień to także trudny czas dla relacji, choć na pewno przyniesie nową jakość i z perspektywy okaże się zbawienny. Może być i zimno, i gorąco, a Ty niestety możesz się dąsać i oddalać od rodziny czy osób bliskich Twojemu sercu. Czas konfrontacji i duchowych porządków możesz przetrwać, pozostając łagodnie życzliwy światu i sobie. Koniecznie bardziej zadbaj o siebie: więcej snu, zdrowa dieta i aktywność na świeżym powietrzu.

Tarot radzi: Nastał czas odpoczynku na zewnątrz i przyjęcia roli obserwatora. Trzeba poszukać środkowej drogi, wypracować kompromis.

 

Lew

Drogi Lwie, kwiecień to dla Ciebie przede wszystkim czas wyzwań w sferze partnerstwa, także w dziedzinie zawodowej współpracy. Najpewniej czeka Cię też weryfikacja celów zawodowych, ocena i konieczność wprowadzenia poprawek. Przyjdzie Ci zmierzyć się z krytyką i nadrabiać zaległości. Ty także możesz z powodzeniem analizować różnorodne kwestie oraz dokonywać korekty. Jeśli właściwie wykorzystasz ten czas, już wkrótce Twoja kariera ruszy z miejsca. Tymczasem wiosenna aura kosmiczna sprawi, że chętniej oddasz się marzeniom i spełnianiu zachcianek. Możliwe, że więcej czasu spędzisz w podróżach dla przyjemności. Wzrośnie Twoje poczucie siły wewnętrznej, atrakcyjność i siła przyciągania. Jeśli wciąż czujesz się samotnym Lwem, to możesz spotkać osobę, która na dłużej pozostanie w Twoim życiu, a kto wie, może i na stałe… Unikaj jednak pochopnych decyzji.

Tarot radzi: Posłuchaj siebie w miłości, a pojawi się ktoś, kto pokocha Cię całym sercem. Nie uciekaj od swoich najskrytszych pragnień; przeciwnie – otwórz swoje serce i działaj z pasją. Tak zbudujesz swoje ziemskie szczęście.

 

Panna

Droga Panno, kwiecień zachęci Cię do skupienia się na sobie. Wszystko inne zejdzie na plan dalszy. Czas będzie skłaniał Cię do głębokiej refleksji nad celami, do których zmierzasz, a także kim jesteś i kim chciałabyś zostać. Dotyczy to zarówno sfery materialnej, życia uczuciowego, jak i rozwoju duchowego. Najprawdopodobniej podejmiesz także radykalne decyzje, które pozwolą Ci zerwać więzy blokujące Twój rozwój osobisty oraz społeczny. Być może przyjdzie Ci pożegnać kogoś bliskiego lub spędzić więcej czasu samotnie. Kwiecień otworzy przed Tobą szansę na nową pracę, satysfakcjonującą naukę, podniesienie kwalifikacji. Bardzo możliwe, że bieżący miesiąc ocenisz jako czas trudnych, ale owocnych poszukiwań duchowych oraz krótkich podróży. Warto także zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną, choć bardziej posłuży Ci joga niż siłownia.

Tarot radzi: Samotność najlepiej pokazuje, kogo naprawdę brakuje w Twoim życiu. Zacznij od siebie, a wszystko się zmieni zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nie idź na kompromisy z lęku przed samotnością.

 

Waga

Droga Wago, kwiecień będzie wspierać Twoją pracę, cele życiowe i ideały, które zapragniesz wcielać w życie. Możesz liczyć na dość harmonijną współpracę i rozwój kontaktów towarzyskich. Możesz liczyć na ożywienie w bliskich relacjach, ciekawe rozmowy i nowe, inspirujące znajomości. Koniecznie poświęć więcej czasu nauce i zainwestuj w swoje talenty. Wszystko, co zrobisz dla swojego dobra, przyniesie Ci satysfakcję, nawet mimo początkowych trudności czy oporów wewnętrznych. Możliwe, że, korzystając ze sprzyjającej aury kosmicznej, zmienisz pracę lub rozpoczniesz projekty zawodowe wymagające krótkich podróży i dodatkowych kwalifikacji. Postaraj się też z troską podejść do zdrowia; nie lekceważ choćby najmniejszych przejawów choroby. Nie poddawaj się też swoim słabościom.

Tarot radzi: Wszystko Ci sprzyja, zatem nie zamartwiaj się tym, że wcześniej czy później nadejdzie nieunikniona odmiana losu. Ciesz się życiem i tymi, których kochasz.

 

Skorpion

Drogi Skorpionie, w kwietniu dostaniesz szansę, by nie tylko dokonać rzetelnej i pożytecznej weryfikacji dotychczasowych doświadczeń, ale także wdrażać poprawki. Dotyczy szczególnie zdrowia, pracy i finansów. Dopiero później uda się urzeczywistniać pragnienia w dziedzinie uczuć, rozwijania talentów, kreatywności i rodziny. W życiu uczuciowym możliwe ciche dni, poczucie osamotnienia w związku przeplatane z zachłanną namiętnością. Możesz z powodzeniem zdawać egzaminy, zapisać się na kursy podnoszące kwalifikacje. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to na spełnienie w dziedzinie uczuć przyjdzie Ci jeszcze poczekać. Kwiecień to czas refleksji, odpoczynku na zewnątrz, odnowy i rozwoju duchowego, a nie gwałtownych postępów.  Uważaj na finanse, bo nie wszystko w tej sferze pójdzie po Twojej myśli. Poza tym koniecznie zatroszcz się o zdrowie.

Tarot radzi: Nadszedł czas, by zatrzymać się i lepiej zrozumieć sytuację. Okoliczności sprzyjają temu, by rozwiązać problemy w swoim wnętrzu. Wtedy nadejdzie czas spełnienia i błogosławieństwo.

 

Strzelec

Drogi Strzelcze, kwiecień może przynieść wiele zmian, jeśli tylko chwycisz okazje i pozwolisz życiu się poprowadzić. Kosmiczna aura dosłownie będzie Cię nieść w miłości, partnerstwie, karierze i rozwoju osobistym. Nie oznacza to, że wszystko pójdzie gładko i przyjemnie, choć kosmiczna aura pozwoli Ci zregenerować nadwątlone siły i odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii i nadziei na rychłe spełnienie. Na pewno poczujesz się silniejszy, bardziej atrakcyjny i gotów, by stawić czoła okolicznościom, które do tej pory Cię rozpraszały, przytłaczały lub blokowały. W centrum Twoich zainteresowań znajdą się sprawy osobiste i pozycja społeczna. Możliwe też, że nowa znajomość z czasem przyczyni się do rozwoju Twojej kariery. Krótka podróż czy weekendowa wycieczka poprawią Ci nastrój.

Tarot radzi: Gwiazda zachęca do rozwoju talentów, bezwarunkowej miłości. Daje też nadzieję na spełnienie w tych dziedzinach, w których kierujesz się głosem serca, intuicją.

 

Koziorożec

Drogi Koziorożcu, kwiecień daje szansę stabilizacji w materialnej sferze życia oraz zamykania etapów ważnych dla Ciebie projektów osobistych i zawodowych. Postaraj się nie tracić czasu, nie forsuj się, by brnąć na siłę do przodu. Gdy domkniesz stare sprawy, nowe nadejdzie w sposób naturalny i okoliczności zaczną Ci sprzyjać. Dzięki akceptacji chwilowych ograniczeń łatwiej osiągniesz harmonię w każdej sferze życia, choć raczej nie będzie tak całkiem miło, gładko i przyjemnie. Koniecznie znajdź czas, by odpoczywać, regenerować siły i po prostu cieszyć się bliskością tych, których kochasz. Masz także zielone światło w sprawach duchowych. Jeśli jesteś samotnym Koziorożcem, to być może znajdziesz sposób, by przyciągnąć do siebie miłość, ale nie spiesz się i unikaj internetowych znajomości.

Tarot radzi: Czasami przydaje się dziecięca prostota, prostolinijność. Taka postawa zwalnia od przedwczesnych zobowiązań, przynosi niespodzianki i otwiera drzwi, o których istnieniu nawet nie pomyślałbyś w innych okolicznościach…

 

Wodnik

Drogi Wodniku, kwiecień obdarzy Cię wzmocnieniem aury i dobrym nastrojem, choć to będzie czas wielu wyzwań dla Twojej dojrzałości emocjonalnej oraz poczucia odpowiedzialności. Jeśli coś nie będzie szło po Twojej myśli, to teraz właśnie okaże się, czy potrafisz to zmienić przez wewnętrzną transformację siebie. Przed Tobą frustrujące i zarazem bardzo kreatywne okoliczności. Trudno będzie odróżnić pokusę od szansy. Od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. Warto uporządkować priorytety na najbliższe miesiące. Koniecznie zadbaj też o zdrowie, bo niebawem okaże się, że to Ty jesteś swoim największym wrogiem… Postaraj się nie forsować. W miłości kwiecień okaże się czasem stagnacji, choć możesz liczyć na przelotne znajomości, flirty, zabawę. Postaraj się także spędzić więcej czasu, wsłuchując się w potrzeby swojej duszy. Dzięki temu łatwiej przygotujesz się do wyzwań, które przyniosą nadchodzące miesiące…

Tarot radzi: Podróż to doskonały sposób gromadzenia doświadczeń i weryfikacji wiedzy o sobie. Udaj się w nią, a zbliżysz się do realizacji swoich marzeń. Poczujesz się spełniony i szczęśliwy.

 

Ryby

Droga Rybo, w kwietniu, niczym mantrę, będziesz powtarzać: praca, praca, praca i jeszcze raz praca. Aura kosmiczna będzie Ci sprzyjać, ale też brutalnie weryfikować wszystkie zawodowe słabości. Nie poddawaj się, krok po kroku zmierzaj w kierunku, który uważasz za najbardziej korzystny. Nie pozwól się zniechęcić ani manipulować swoimi słabościami. Możesz finalnie liczyć na stabilizację finansową i rozwój kariery. Zmiana pracy także przyniesie korzyści, choć naprawdę ostro trzeba będzie się postarać. Kwiecień to także czas ożywienia kontaktów towarzyskich. Warto wykorzystać sprzyjającą aurę na krótki urlop czy weekendowe wypady z rodziną i przyjaciółmi. Postaraj się także o aktywny wypoczynek, by wzmacniać ciało fizyczne. Jeśli nauczysz się chwytać właściwy moment, to z czasem osiągniesz to, co dla Ciebie najważniejsze.

Tarot radzi: Diabeł tkwi w szczegółach. Często bywasz swoim największym wrogiem. Naucz się odróżniać pokusę od szansy, a unikniesz wielu życiowych pomyłek. Nie zadręczaj się niespełnionymi ambicjami…

 

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1057/Akia

Reklama

 

 


Udostępnij: