You are currently viewing Co Was czeka w lipcu? Przeczytajcie nasz horoskop

Co Was czeka w lipcu? Przeczytajcie nasz horoskop

  • Post author:
Udostępnij:

Horoskop na lipiec dla naszych Czytelników przygotowała Akia i portal www.wrozbyonline.pl

Reklama

Baran

Drogi Baranie, lipiec 2022 roku sprzyja Twoim planom zawodowym i osobistym, choć stawia przed Tobą wyzwania, byś pokonał wewnętrzne przeszkody. Pozostajesz pod troskliwą i łaskawą opieką Jowisza. Masz szansę naprawić błędy przeszłości, a także puścić w niepamięć dawne urazy. Teraz trzeba skupić się na konkretach i cierpliwie, krok po kroku realizować swoje cele. Uważaj jednak na wrodzony temperament; unikaj przesady i nie pozwól, by ponosiła Cię fantazja. Jeśli jesteś samotnym Baranem, możesz liczyć na nową, wartościową znajomość. Bardzo możliwe, że pogodzisz się z przeszłością w tej sferze życia i wybaczysz dawne urazy. Prawdopodobnie spotkasz dawno niewidzianych znajomych i będziesz miał okazję do wspominania, jak to dawniej bywało… Jeśli pozostajesz w stałym związku, możesz liczyć na miłe chwile z ukochaną osobą. W lipcu warto podjąć starania o zdrowie; nowy styl życia oraz zabiegi pielęgnacyjne i dieta mogą przynieść spektakularne rezultaty.

I CING radzi:  Człowiek szlachetny naśladuje dostrzeżone dobro i pozbywa się dostrzeżonych błędów.

Byk

Drogi Byku, lipiec 2022 roku otworzy przed Tobą niespodziewane szanse na poprawę w materialnej sferze życia. Unikaj jednak ryzyka i dwa razy zastanów się zanim podejmiesz decyzję o inwestycji. Poza tym masz szansę na nowe, intrygujące znajomości. Trwa Twoja passa towarzyska, zatem zachowaj otwartość umysłu na to, co inne. Niespodziewanie możesz bowiem spotkać bratnią duszę. Jeśli jesteś w stałym związku, możliwe burzliwe chwile, choć raczej wzmocni to uczucia i zaangażowanie, niż przyniesie rozstanie. W centrum Twoich zainteresowań powinno znaleźć się wszystko, co dotyczy podnoszenia kwalifikacji zawodowych. To da Ci w perspektywie szansę na rozwój kariery. Teraz najlepiej skupić się na weryfikacji dotychczasowych osiągnięć i naprawianiu błędów przeszłości. Drobna zmiana potrafi często zmienić bieg rzeczy. Lipiec 2022 roku to doskonały czas na urlop w gronie tych, których kochasz. Pamiętaj, by wykorzystać czas do 21 lipca, bo potem aura kosmiczna zmieni się na zdecydowanie mniej harmonijną dla Ciebie. Lipcowy urlop sprawi, że zregenerujesz siły i z werwą rozpoczniesz kolejne projekty.

I CHING radzi: Oczekiwanie na właściwy moment to dla człowieka szlachetnego stan skupienia myśli i duchowej pogody ducha.

Bliźnięta

Drogi Bliźniaku, lipiec 2022 roku to dla Ciebie doskonały czas towarzyski i edukacyjny. Optymalnie byłoby wybrać się w podróż z grupą przyjaciół i tych, których kochasz. Podróż taka otworzy przed Tobą szanse na poznanie siebie, na nowy etap w rozwoju duchowym i osobistym. Najlepszy czas – do 21 lipca. Poza tym pozostajesz w sferze wpływów kosmicznych, które sprzyjają weryfikacji dotychczasowych kontaktów towarzyskich oraz rodzinnych. Warto zachować otwartość zarówno na nowych, jak i dawno niewidzianych znajomych. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, możesz liczyć na wiele okazji do zawarcia ekscytujących znajomości. Zachowaj umiar i odpowiedzialność… Wszechświat wspiera także Twoje wysiłki na rzecz podniesienia kwalifikacji zawodowych, zdawania egzaminów oraz trudnych negocjacji. Wyniki może nie okażą się spektakularne, ale otworzą przed Tobą nowe możliwości. Możesz zaufać swojej intuicji, ale nie forsuj się i bardzo dbaj o jadłospis. W przeciwnym razie dopadną Cię drobne, ale dokuczliwe dolegliwości, które zepsują letnią atmosferę.

I CING radzi: Człowiek szlachetny pomniejsza to, co zbyt wielkie, powiększa zaś to, co małe. Rozważa rzeczy i nadaje im równowagę.

Rak

Drogi Raku, lipiec 2022 roku daje Ci szansę na nowe początki w każdej sferze życia. Wciąż pozostaniesz w sferze wpływów większej wrażliwości na swoje potrzeby duchowe i emocjonalne. Masz ogromną szansę odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii. Oznacza to jednak konieczność przyjęcia postawy bezkompromisowej asertywności i konfrontacji z bliskimi Ci osobami. Nie będzie więc łatwo, nie będzie miło, ale po wszystkim poczujesz się silniejszy i gotowy na nowe wyzwania. Czas konfrontacji możesz przetrwać, pozostając wierny sobie i zarazem łagodnie życzliwy wobec otaczającego Cię świata. Możliwe, że podejmiesz decyzję o zmianie miejsca do życia, powiększeniu rodziny, zmianie pracy itp.. Masz też optymalny czas na zmianę niszczących Cię nawyków żywieniowych, rezygnację z używek, detoks. W prawach finansowych trzeba zachować umiar i ostrożność. Każde podjęte teraz ryzyko zemści się, niestety. Jeśli jesteś samotnym Rakiem, lipiec 2022 roku może dać szansę na nową znajomość, dzięki której poczujesz się kochany i spełniony w miłości. Nie spiesz się jednak i nie popełniaj starych błędów…

I CING radzi: Człowiek szlachetny samotnie wznosi się nad światem, pozostając niezwyciężonym dlatego, że rozumie, kiedy udać się w drogę…

Lew

Drogi Lwie, lipiec 2022 przyniesie liczne szanse na poprawę w zawodowej sferze życia. Możliwe, że impuls do zmian wyjdzie od Ciebie. Niemniej nastaw się na to, że za każdą szansą stoją rzetelna praca i zaangażowanie. To nie czas na protekcję i nadzieje na łaskawość losu. Przed Tobą czas nieco brutalnej weryfikacji doświadczeń i krytycznej oceny pracy. Poza tym lipcowa aura sprzyja Twojemu życiu rodzinnemu i uczuciowemu. Otaczająca Cię aura energetyczna pomaga Ci zregenerować siły duchowe i fizyczne. Wzrośnie również Twoja wrażliwość na potrzeby innych. Jeśli zechcesz i postarasz się, możesz naprawić relacje, które od dawna nie spełniają Twoich oczekiwań; możliwe pojednanie z kimś ważnym z Twojej przeszłości. Prawdopodobnie poznasz też kogoś, kto ma szansę na dłużej zagościć w Twoim życiu, zdobywając Twoje serce. Nie spiesz się jednak; miłość to przede wszystkim odpowiedzialność. Lipiec 2022 roku sprzyja wszelkim działaniom wspierającym rozwój osobisty: szkolenia, podróże i rozwijanie pasji. Szczególnie warto poświęcić czas na rozwój duchowy.

I CING radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że lojalność wzmacnia więzi między ludźmi.

Panna

Droga Panno, lipiec 2022 roku może skłonić Cię do głębokiej refleksji nad przeszłością. Dzięki niej masz ogromną szansę, by odciąć się od niszczącej przyszłości i otworzyć na nowe. Uważaj, by nie ulec pokusie powrotów do tego, co było; mogą się bowiem nagle pojawić w Twoim życiu dawno niewidziani znajomi. W stałych związkach możliwe burzliwe chwile, które ostatecznie ożywczo wpłyną na codzienną rutynę. Jeśli jesteś samotną Panną, to masz szansę na nowe znajomości, choć raczej przerodzą się one w przyjaźnie niż miłość po grób. Najprawdopodobniej podejmiesz także radykalne decyzje, które pozwolą Ci ostatecznie zerwać więzi blokujące Twój rozwój osobisty oraz społeczny. Z drugiej strony masz realne szanse na sukcesy podczas egzaminów, awans zawodowy oraz nową pracę, która spełni Twoje oczekiwania. Warto także teraz zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną, by zregenerować siły. Lipiec sprzyja także Twoim celom w dziedzinie zmiany stylu życia. To zmieni jakość Twojego życia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny umacnia swoją drogę, nieustannie korygując pozycję.

Waga

Droga Wago, lipiec 2022 roku to czas zmian w uczuciowej sferze życia. Najprawdopodobniej podejmiesz wysiłki, by uczynić ją bardziej satysfakcjonującą. Nie będzie to łatwe i wywoła wiele frustracji. Konieczne okaże się nabranie zdrowego dystansu do aktualnej rzeczywistości. Poza tym przyjdzie Ci zmierzyć się z własnymi słabościami i lękami, które blokują Twój rozwój w tej sferze życia. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się podjąć wysiłki na rzecz przemiany wewnętrznej. Zrozumienie, że nie warto walić głową w mur i akceptacja faktu, że szczerość przyciąga szczerość otworzą przed Tobą nowe możliwości w każdej dziedzinie życia. To przyniesie Ci satysfakcję mimo początkowych trudności czy oporów wewnętrznych. Możliwe, że, korzystając ze sprzyjającej aury kosmicznej, zmienisz pracę lub rozpoczniesz projekty zawodowe wymagające podróży i dodatkowych kwalifikacji. Postaraj się też z troską podejść do zdrowia, nie lekceważ najsłabszych nawet przejawów słabości i nie poddawaj się im wewnętrznie.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie znaki czasu i nie pozwala, by honorowano go niezasłużonymi nagrodami.

Skorpion

Drogi Skorpionie, lipiec 2022 roku może okazać się całkiem satysfakcjonujący, jeśli tylko zaakceptujesz swoje ograniczenia. Nie można mieć wszystkiego naraz… To może brutalna, ale prawda, którą trzeba zaakceptować. Nie przebijesz głową muru, niezależnie od tego, jak długo będziesz się starać. Masz teraz optymalny czas na urlop i dzielenie się przyjemnościami codzienności z tymi, których kochasz oraz szczerze szanujesz. Masz także ogromne szanse na nowe ciekawe znajomości. Od Ciebie zależy, czy i jak je wykorzystasz. Niektóre z nich mogą zaowocować przyjaźnią na całe życie. Zwolnij tempo, odpocznij i naładuj swoje życiowe akumulatory. Po 20 lipca aura kosmiczna znowu postawi Cię wobec wyzwań i przyniesie wzrost ambicji. Znów trzeba będzie zatrzymać się, krytycznie spojrzeć na siebie i swoje dokonania. Lipiec to dla Ciebie czas regeneracji sił i rozwoju w osobistej sferze życia. Zadbaj o siebie, nie forsuj się. Możliwe, że przyjdzie Ci zmierzyć się ze swoimi słabościami, co wyzwoli nowe możliwości, które z czasem przyniosą poczucie satysfakcji w osobistej i zawodowej sferze życia.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie, gdy odstąpić i działa bez zwłoki, gdy przychodzi pora wyruszenia w drogę.

Strzelec

Drogi Strzelcze, lipcowa aura kosmiczna 2022 roku to czas na urlop i dzielenie się bliskością z najbliższymi. Optymalnie byłoby wykorzystać go, by zregenerować siły duchowe i fizyczne, odbudować poczucie wewnętrznej harmonii. Najprawdopodobniej w centrum Twoich zainteresowań znajdą się sprawy osobiste i pozycja społeczna. Ożywienie towarzyskie przyniesie nowe znajomości. Niektóre z nich mają szansę przekształcić się w przyjaźń na całe życie. Uważaj jednak, by nie ulec pokusie i nie skracaj dystansu, zanim nie poznasz kogoś dość dobrze. Możliwe też, że nowe znajomości z czasem przyczynią się do rozwoju Twojej kariery. Zachowaj czujność w sprawie finansów. To nie czas na ryzyko. Wszelka ekstrawagancja zemści się, a za naiwność przyjdzie Ci płacić latami. W lipcu warto zadbać o siebie, zmienić styl życia na zdrowszy i skupić na swoich codziennych potrzebach. W stałych związkach możliwe zawirowania i rozstania. Może nie będą to jeszcze ostateczne rozstrzygnięcia, ale na pewno kryzys otworzy Ci oczy na Twoje słabości. Warto wtedy wsłuchać się w siebie, by nie tracić czasu na powielanie błędów przeszłości.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny wzbogaca się wiedzą dawnych czasów, by w ten sposób wzmocnić swój charakter.

Koziorożec

Drogi Koziorożcu, lipiec 2022 roku może okazać się nie lada wyzwaniem w osobistej i zawodowej sferze życia. Jeśli do tej pory udało Ci się wyciągnąć wnioski z niepowodzeń przeszłości, przejdziesz ten czas niczym prymus szkolną klasówkę z ulubionego przedmiotu. Jeśli nie, to czekają Cię trudne i frustrujące chwile. Nie możesz po prostu pozwolić, by wszystko toczyło się swoim biegiem, bo przyniesie to niepowetowane straty. Koniecznie zachowuj czujność, sprawdzaj wszystko dwa razy, a w razie konfrontacji lepiej dyplomatycznie ustąp. Życzliwość i łagodność nie oznaczają jednak, że powinieneś zrezygnować ze swoich celów czy poddawać woli innych. Rób swoje, ucz się na błędach i polegaj na sobie. W miłości możesz liczyć na spełnienie i cieszenie się bliskością tych, których kochasz. Nie obędzie się bez drobnych nieporozumień, ale rodzina i przyjaciele staną się dla Ciebie opoką w chwilach zawodowych wyzwań. Koniecznie zadbaj o zdrowie, w tym o aktywność fizyczną oraz zdrowy jadłospis i regenerujący sen. Dzięki temu lipiec 2022 roku pozwoli Ci zregenerować siły i przygotować grunt pod przyszłe dokonania.

I CHING radzi: W czasach kryzysu człowiek szlachetny umyka w świat swych wewnętrznych cnót i w spokoju czeka na właściwy moment do działania.

Wodnik

Drogi Wodniku, lipiec 2022 roku obdarzy Cię licznymi szansami na ożywienie życia towarzyskiego oraz rozwój w społecznej sferze życia. Warto teraz rozpoczynać te projekty, na których Ci zależy, choć nie możesz liczyć na protekcję, a jedynie na własne siły i umiejętności. Unikaj starych błędów, a wszystko powoli ułoży się po Twojej myśli. Zachowaj elastyczność i pozwól, by prowadziła Cię Twoja intuicja. Ucz się korygować postawę zależnie od zmieniających się okoliczności. Twoje twórcze siły i doświadczenie otworzą wiele drzwi, a tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz to jako szanse czy też zaprzepaścisz. Unikaj ryzyka; szczególnie dotyczy to spraw finansowych. W przeciwnym razie długo przyjdzie Ci mierzyć się z konsekwencjami złych decyzji. Lipiec 2022 roku postawi też przed Tobą wyzwania w sferze zdrowia. Postaraj się zmienić szkodliwe nawyki i niech to będzie zmiana na stałe. To ta sfera życia, w której teraz trzeba wykazać się uporem, stawiając na swoje zdrowie. „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

I CHING radzi: Gdy człowiek szlachetny pozwoli przekonać się do postępowania zgodnie z wymogami sytuacji, odniesie sukces.

Ryby

Droga Rybo, lipiec 2022 roku pozwoli zregenerować i siły odpocząć w towarzystwie tych, których kochasz i którym ufasz. Możesz liczyć na miłe i namiętne chwile u boku osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli jesteś samotną Rybą, możesz poznać kogoś, z kim zechcesz spędzić więcej czasu. Możliwe też, że poznasz osoby, z którymi połączy Cię wieloletnia przyjaźń. W pozostałych sprawach potrzebna będzie cierpliwość, pokora i wiele wyrzeczeń. Może się bowiem okazać, że znowu stajesz oko w oko ze wszystkimi nagromadzonymi przez ostatnie miesiące problemami. Współpracownicy i szefowie także mogą domagać od Ciebie większego zaangażowania i zarazem okazywać Ci znacznie mniej niż dotychczas życzliwości. Lipiec 2022 roku to czas optymalny na urlop. Koniecznie zadbaj o siebie. Twoje zdrowie wymaga troski. Postaraj się więcej czasu spędzać, aktywnie wypoczywając, wzmacniając ciało fizyczne. Uważaj na dietę i nie forsuj się, bo Twój organizm domaga się regeneracji. Zachowaj także umiar w sprawach finansowych. Każde zaniedbanie przyniesienie kłopoty, a którymi będziesz zmagać się przez kolejne tygodnie, a może i miesiące.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny staje się silny i niezwyciężony dzięki temu, że potrafi działać w ukryciu, czekając na właściwy moment.

Reklama

 


Udostępnij: