You are currently viewing Co Was czeka w lutym?

Co Was czeka w lutym?

  • Post author:
Udostępnij:

Co Was czeka w lutym? Przeczytajcie horoskop, przygotowany we współpracy z www.wrozbyonline.pl.

Reklama

Baran

Drogi Baranie, luty 2023 roku przyniesie wyzwania w zawodowej i finansowej sferze życia. Warto też poświęcić więcej czasu zdrowiu i zwolnić nieco tempo, by przygotować siebie i sprzyjający grunt pod przyszłe sukcesy. Poza tym luty sprzyja nauce, rozwojowi zawodowemu i duchowemu. Możliwe, że poświęcisz sporo energii wypracowaniu bardziej efektywnej współpracy, poszukiwaniu pracy czy też przygotowaniu nowych projektów. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to możesz liczyć na nową, ciekawą znajomość, choć nie spiesz się ze snuciem dalekosiężnych planów na przyszłość. W stałych związkach możliwe ciche dni, chwilowy kryzys i ogólne poczucie frustracji. Postaraj się nie oddalać emocjonalnie od tych, których przychylność pragniesz pozyskać. Finanse raczej stabilne, ale warto uważać na nieprzemyślane inwestycje.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny staje się silny i niezwyciężony.

 

Byk

Drogi Byku, luty 2023 roku postawi przed Tobą wyzwanie, by nadać życiu nowy kierunek w osobistej sferze życia. Szczególnie po 21 lutego czas zacznie Ci sprzyjać w działaniach, których celem ma być podniesienie standardu życia, znalezienie nowej pracy oraz satysfakcja w związku.  Plany budowy, przeprowadzki, inwestycji lepiej jednak odłożyć na bardziej sprzyjający moment. Luty sprzyja także trosce o zdrowie oraz stabilizacji w dziedzinie uczuć. Postaraj się więcej odpoczywać, poświęć więcej czasu rodzinie i osobom bliskim Twojemu sercu. Nie podejmuj zadań ponad siły i unikaj rozwiązań siłowych, także tych słownych. Nadal pozostajesz też w sferze wpływów kosmicznych, które wodzą Cię na pokuszenie podczas podróży i zachęcają do zbędnego, katastrofalnego w skutkach ryzyka…

I CHING radzi: Powodzenie sprzyja odważnym oraz tym, którzy potrafią uchwycić właściwy moment do działania.

 

Bliźnięta

Drogi Bliźniaku, luty 2023 roku pomoże Ci rozpocząć nowy etap w życiu zawodowym oraz osobistym. Możesz liczyć na stabilizację finansową, nowe ciekawe projekty oraz wsparcie współpracowników. Możliwe, że szef doceni twoje zaangażowanie, jeśli tylko wykażesz się przy tym rzetelnością i konsekwencją. Po 21 lutego postaraj się więcej czasu poświęcić odpoczynkowi oraz refleksji. W aurze czuć już będzie wiosnę, a Ty powinieneś zbierać siły, by z werwą wkroczyć w nowy rok astronomiczny. Koniecznie zatroszcz się o zdrowie, bo zaniedbania na tym polu długo będą się ciągnąć. Jeśli interesujesz się ezoteryką, to doświadczysz głębokiego wglądu w naturę spraw dotąd przed Tobą ukrytych. Masz także szansę przekonać się, że biała magia także jest dla Ciebie. W uczuciach stagnacja, choć na pewno pojawią się rozmowy o przeszłości i przyszłości…

I CHING radzi: Gdy szczęście Ci sprzyja, Ty powinieneś dokładnie wiedzieć, czego chcesz, by nie stracić szansy.

 

Rak

Drogi Raku, w lutym 2023 roku ogólnie kosmiczna aura będzie Ci sprzyjać w budowaniu poczucia wewnętrznej harmonii oraz satysfakcji w dziedzinie uczuć. Postaraj się skupić na swoich celach i nie pozwól, by emocje odciągały Cię od tego, co w głębi duszy uważasz na priorytety. To może być bardzo twórczy okres w życiu, otwierający drzwi do kariery i rozwoju osobistego. Niemniej unikaj wszelkiego ryzyka finansowego, a także długoterminowych inwestycji. To, co na początku wyglądać będzie korzystnie, z czasem okaże się totalną porażką. Stracisz tylko pieniądze, energię i czas. Lutowa aura 2023 roku sprzyja Twoim działaniom w dziedzinie rozwoju osobistego. Możliwe, że doświadczysz głębokiego, intuicyjnego wglądu w naturę spraw dla Ciebie najważniejszych. To da impuls do zmian zgodnych z potrzebami Twojej duszy.

I CHING radzi: Czasami spełnienie i osiągniecie celu przychodzą dopiero, gdy człowiek szlachetny pokona wewnętrzne trudności.

 

Lew

Drogi Lwie, luty 2023 może przynieść chwilowy kryzys, który stanie się końcem i zarazem początkiem nowego etapu w twoim życiu. Stoisz bowiem na progu wiosny, a to szansa, by zacząć wszystko od nowa. Warto poświęcić więcej czasu odpoczynkowi i regeneracji sił duchowych. Luty 2023 roku będzie też wspierać Twoje wysiłki dietetyczne i troskę o urodę, zdrowie. Bardzo możliwe, że czeka Cię też kryzys w dziedzinie uczuć. W stałych związkach oznacza to kłótnie o nic, ciche dni i fochy. Jeśli jesteś samotnym Lwem, to bardziej niż zwykle zacznie Ci to przeszkadzać… Możesz jednak osiągnąć postęp w karierze, jeśli tylko zachowasz zdrowy rozsądek i rzetelność. Warto poświęcić czas refleksji o tym, kim jesteś i dokąd chciałabyś zmierzać w kolejnych miesiącach…

I CHING radzi: Przyczyną niepowodzeń może być to, że człowiek szlachetny przez zaniedbanie nie potrafi zerwać z marnym otoczeniem.

 

Panna

Droga Panno, luty 2023 roku okaże się wyzwaniem w osobistej sferze życia. Przede wszystkim poddasz weryfikacji relacje z innymi ludźmi. Możliwe, że zdecydujesz się na zmiany, dzięki którym poczujesz się bardziej spełniona i zyskasz głębsze poczucie bezpieczeństwa. Luty będzie też sprzyjał weryfikacji osobistych osiągnięć. Po 21. dniu miesiąca uważaj na swoje zdrowie. Nie forsuj się, bo wszelkie zaniedbania na tym polu długo będą się ciągnąć. Nowa dieta, zdrowszy jadłospis, kształtowanie zdrowych nawyków poprawią Ci nastrój i kondycję. W dziedzinie finansów powinno być dość stabilnie, choć możliwe są też drobne zyski. Generalnie jednak unikaj wszelkiego ryzyka i pilnuj portfela. Jeśli jesteś samotną Panną, to najprawdopodobniej wyruszysz, by spotkać miłość swego życia…

I CHING radzi: Zło należy zwalczać zanim urośnie. Człowiek szlachetny stosuje tę prawdę szczególnie wobec własnych słabości.

 

Waga

Droga Wago, luty 2023 roku może okazać się przełomowy dla osobistej sfery życia. Masz zielone światło w miłości. Śmiało możesz rozpoczynać poszukiwania pracy, dokonywać innych radykalnych zmian. Znajdziesz też ludzi, którzy będą wspierać Cię w realizacji celów. Masz teraz świetny czas, aby zmienić styl życia. Wszystko, co robisz dla swojego dobra, przyniesie Ci satysfakcję mimo początkowych trudności. Po 21. dniu miesiąca energetyka gwiazd będzie Cię nieść w kierunku realizacji marzeń. Najpierw okaże się, że to Ty nie jesteś gotów, by stawić czoła ograniczeniom twardej rzeczywistości i swoim własnym słabościom… Postaraj się wykorzystać ten czas, by dokonać wewnętrznej transformacji. Spełnienie przyjdzie później, ale Ty będziesz już gotowa, by podjąć nowe wyzwania i osiągnąć swoje cele.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny bada naturę życia sprawiedliwego, ustalając granice dla swej woli.

 

Skorpion

Drogi Skorpionie, luty 2023 roku przyniesie nowe w sferze uczuć oraz da impuls do rozwoju kariery zawodowej. W miłości jak na wojnie – wszystko może się zdarzyć. Gdy coś się kończy, co innego się zaczyna. Postaraj się więc otworzyć na oczekiwania osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli dopiero pragniesz miłości, najwyższa pora spotykać się z osobami, które Cię interesują. W pracy pojawią się nowe szanse, jeśli tylko wykażesz się kreatywnością i staniesz się bardziej chętny do współpracy. Luty sprzyja też nauce, ewaluacji projektów i nawiązywaniu współpracy. Poza tym będziesz pełen radości i energii do działania, by spełniać swoje marzenia i wcielać w życie projekty. Nie forsuj się jednak i dbaj o siebie, nie lekceważąc najdrobniejszych nawet objawów choroby.

I CHING radzi: Pośród słabości, w ciemności i w cieniu człowiek szlachetny odnajduje swą siłę, światło i czyste serce.

 

Strzelec

Drogi Strzelcze, luty 2023 roku to owocnych przemyśleń, twórczych pomysłów i nowych początków. Kosmiczna aura pozwoli Ci zregenerować siły i z werwą wziąć się do realizacji celów. Od Ciebie zależy, czy to będą Twoje cele. Mimo ogólnie sprzyjającej Ci aury energetycznej, luty 2023 roku przyniesie trudności w relacjach z szefami, współpracownikami oraz tymi, których przychylność chciałbyś pozyskać. W sprawach uczuć stabilnie, choć w stałych związkach zdarzą się ciche dni poprzedzone trzaskaniem drzwiami i dzikimi awanturami… Samotne Strzelce mogą jednak liczyć na nowe, intrygujące znajomości. Możliwe, że dzięki bardziej harmonijnej aurze energetycznej znajdziesz rozwiązania dla spraw, które od pewnego czasu nie przynosiły satysfakcji. Po 21 lutego warto zwolnić i więcej czasu poświęcić odpoczynkowi oraz trosce o zdrowie.

I CHING radzi: Człowiek szlachetny zawsze wybierze prostotę zamiast pełnego wdzięku olśniewania pięknem…

 

Koziorożec

Drogi Koziorożcu, luty 2023 roku to dla Ciebie czas wzrostu osobistego i społecznego. Masz zielone światło w każdej sferze życia, choć nie oznacza to, że nie musisz pokonać wewnętrznych oporów. Przyda się ogromna dawka autoironii, dobrego humoru i wiary w lepszą przyszłość. To teraz Twoi najlepsi przyjaciele na drodze do życiowych osiągnięć. Dzięki takiej postawie nadasz nowy kurs sprawom dla Ciebie ważnym. Koniecznie znajdź czas, by cieszyć się bliskością tych, których kochasz. Twoja rodzina to Twoja opoka, podobnie jak zaufani przyjaciele. Więcej uwagi warto też poświęcić planowaniu bezpiecznej przyszłości finansowej. Uznaj, że możesz wszystko, na czym tylko skupisz świadomą myśl i wysiłek.

I CHING radzi: Przebywając pośród silnych i bogatych niełatwo zachować niezależność i nie dać się zwieść ambicji…

 

Wodnik

Drogi Wodniku,  luty 2023 roku to Twój czas na nowe początki w każdej sferze życia, a szczególnie w miłości. Wyłącznie od Ciebie zależy, jak wykorzystasz nadarzające się szanse i czy w ogóle wyjdziesz naprzeciw nim… Lutowa aura kosmiczna obdarzy Cię zdrowiem i dobrym nastrojem, choć lepiej unikaj zbyt przekornej postawy i uciekania w samotność. W pracy możesz za to wcielać  w życie projekty i zapracować na awans. Energetyka sprzyja także stabilizacji finansowej oraz wypracowaniu korzystnych kompromisów w sprawach spornych. Możliwe, że wnikliwiej rozważyć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i w niedalekiej przyszłości podejmiesz działania naprawcze. Postaraj się także nieco się porozpieszczać…

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie, gdy przychodzi czas największego skupienia sił i koncentracji myśli. Oto nadszedł moment, by wywierać wpływ na bieg spraw…

 

Ryby

Droga Rybo, luty 2023 roku to czas przygotowania się do nowego etapu w życiu. Warto teraz pielęgnować bliskie relacje i zatroszczyć się o swoje potrzeby duchowe, emocjonalne i materialne. Koniecznie działaj tak, by nie powstawały zaległości. W ten sposób oczyścisz sobie drogę na niedaleką przyszłość zawodową i społeczną. Czas będzie sprzyjał temu, by udać się na krótki urlop czy weekendowe wypady z rodziną i przyjaciółmi. Postaraj się więcej czasu spędzać, aktywnie wypoczywając, wzmacniając ciało fizyczne. Po 21 lutego poczujesz się znów silniejsza i gotowa, by podejmować nowe wyzwania i spełniać marzenia. Unikaj jednak działania z pobudek wyłącznie egoistycznych, ponieważ może się to skończyć finansową katastrofą…

I CHING radzi: Człowiek szlachetny powinien unikać pochopnych decyzji.

 

Opracowała Akia

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1057/Akia

Reklama

 

 

 

 


Udostępnij: