You are currently viewing Horoskop na listopad

Horoskop na listopad

  • Post author:
Udostępnij:

 Co Was czeka w listopadzie? Przeczytajcie! Horoskop opracowała dla Was  Akia z  www.wrozbyonline.pl.

Reklama

Baran

 

Drogi Baranie, listopadowa aura 2022 roku obdarzy Cię silniejszą potrzebą kontaktów towarzyskich. Dzięki temu poszerzy się grono znajomych oraz odnowisz lub wzmocnisz dotychczasowe relacje. Poza tym wzrośnie Twoja potrzeba spełniania marzeń, co zmotywuje Cię do działania, by rozwijać talenty i po prostu bardziej się starać. Otaczająca Cię aura energetyczna sprawi, że zaczniesz planować wakacje i rozważysz, co jeszcze chciałbyś w życiu osiągnąć. Listopad to doskonały czas na naukę, rozwój zawodowy i duchowy. Możesz doświadczyć odnowienia, przypływu sił życiowych i śmiało rozpoczynać nowe projekty. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to możesz liczyć na nową, ciekawą i namiętną znajomość. Unikaj jednak inwestycji finansowych i nie planuj większych wydatków.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny rusza na podbój wszechświata, gdy wszystko działa na jego korzyść.

 

Byk

 

Drogi Byku, listopad 2022 roku sprawi, że w centrum zainteresowania znajdą się przede wszystkim sprawy zawodowe, rozwój kariery oraz podniesienie poziomu życia. Dodatkowo zechcesz poświęcić energię i czas tam, gdzie czujesz, że to Twoje miejsce na Ziemi, Twój dom, Twoja mała ojczyzna. Możliwe także ożywienie kontaktów rodzinnych oraz towarzyskich, ale tylko, jeśli będzie to miało praktyczny, konkretny cel. Powinieneś zadbać w listopadzie o swoje zdrowie. Zrób badania, nie przeciążaj się nadmiarem obowiązków, dbaj o dietę i aktywność fizyczną. Nie bój się kontrowersyjnych decyzji w sprawach, które do tej pory szły jak po grudzie. Jeśli ma się dokonać rewolucyjna zmiana, to właśnie teraz. Uważaj tylko na nieprzemyślane wydatki; nie zdawaj się na hazard w sprawach finansowych i zawodowych.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny powinien panować nad czasem, by dostosować się jego nieustannie zmieniających się wymagań.

 

Bliźnięta

 

Drogi Bliźniaku, listopad 2022 roku to idealny czas dla nauki i regeneracji sił. Możesz oddawać się marzeniom i planować, jak je spełnisz. Bieżący miesiąc otworzy przed Tobą szanse w dziedzinie kariery i finansów, jeśli tylko naprawdę jesteś już gotów, by poczynić postępy. Zachowaj czujność, bo możesz przegapić ciekawe oferty pracy lub możliwość awansu. Możesz wykorzystaj sprzyjający czas, by podnieść kwalifikacje zawodowe, zdać egzaminy, z sukcesem zakończyć trudne negocjacje. Czas będzie także sprzyjać przemyślanym i gruntownie przygotowanym inwestycjom. Jeśli interesujesz się ezoteryką, to możesz doświadczyć głębokiego wglądu w naturę spraw dotąd przed Tobą ukrytych. Wzrośnie też Twoja intuicja i odzyskasz harmonię wewnętrzną. Oszczędzaj siły fizyczne i nie forsuj się. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, na spełnienie w sferze uczuć przyjdzie Ci jeszcze poczekać.

 

I CING radzi: Czasem trzeba porzucić naiwny egoizm, by przekroczyć granice swoich ograniczeń…

 

Rak

 

Drogi Raku, listopad 2022 roku to czas przejścia; porzucisz stare i otworzysz się na nowe. Otaczająca Cię aura energetyczna obdarzy Cię większą wrażliwością na swoje potrzeby duchowe i emocjonalne. Masz szansę odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii, nawet za cenę bezkompromisowej asertywności. Zmiana postawy może spowodować nieco nerwową atmosferę. Twoi bliscy nie do końca będą bowiem nadążać za Twoimi zapędami do wybicia się na niezależność. Jeśli jednak nie teraz, to kiedy zaczniesz być sobą i żyć swoim życiem? Czas konfrontacji i duchowych porządków możesz przetrwać, pozostając łagodnie życzliwy światu i sobie. Możliwe, że podejmiesz decyzję o zmianie miejsca do życia. Listopad pomoże Ci także zregenerować siły fizyczne. Warto zmienić nawyki, które Cię niszczą. Poza tym okaże się, że ten miesiąc przyniesie niewielkie korzyści finansowe. Dbaj o siebie i nie bój się, że nie otrzymasz tego, czego potrzebujesz.

 

I CING radzi: Każdy postęp wymaga cierpliwości, rozwagi i czułej troski o każdy szczegół.

 

Lew

 

Drogi Lwie, listopad 2022 to dla Ciebie przede wszystkim czas wyzwań w finansowej sferze życia. Unikaj ryzyka i – skuszony wizją łatwego zysku – nie daj się wciągnąć w żadne spekulacje. Najpewniej czeka Cię też weryfikacja spraw zawodowych. Przyjdzie Ci zmierzyć się z krytyką i nadrabiać zaległości. Jeśli właściwie wykorzystasz ten czas, już wkrótce Twoja kariera ruszy z miejsca. Otaczająca Cię aura energetyczna może też stanowić wyzwanie w sferze zdrowia. Dbaj o siebie, porzuć złe nawyki. Nie forsuj się jednak, bo szybko Twoim mottem stanie się „Duch ochoczy, ale ciało słabe”… Z drugiej strony listopadowa aura kosmiczna sprzyja Ci we wszystkim, co wymaga skupienia, wnikliwości i metodycznego podejścia. Zatem możesz z powodzeniem analizować różnorodne kwestie oraz wdrażać poprawki. Jeśli wciąż jesteś samotnym Lwem, to na spełnienie w tej sferze życia przyjdzie Ci jeszcze poczekać. Unikaj przelotnych znajomości.

 

I CING radzi: W swoim postępowaniu człowiek szlachetny więcej troski poświęca szacunkowi.

 

Panna

 

Droga Panno, w listopadzie 2022 roku w centrum Twoich zainteresowań staną kariera, rozwój osobisty oraz finanse. Wszystko inne zejdzie na dalszy plan. Czas będzie skłaniał Cię do głębokiej refleksji nad celami, do których zmierzasz. Najprawdopodobniej podejmiesz także radykalne decyzje, które pozwolą Ci zerwać więzy blokujące Twój rozwój osobisty oraz społeczny. Być może przyjdzie Ci pożegnać kogoś bliskiego. Z drugiej strony zyskasz realne szanse na sukcesy podczas egzaminów, awans zawodowy oraz nową pracę, która spełni Twoje oczekiwania. Być może podsumujesz listopad jako czas trudnych, ale owocnych poszukiwań duchowych oraz krótkich podróży. Warto także zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną, choć bardziej posłuży Ci joga niż siłownia. Wiele radości sprawią Ci kontakty towarzyskie oraz spędzanie czasu z osobą bliską Twojemu sercu. Daj sobie szansę w miłości…

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny umyka przed trudnościami w świat swoich myśli.

 

Waga

 

Droga Wago, listopadowa aura kosmiczna 2022 roku będzie wspierać Twoje zamiary w osobistej oraz społecznej sferze życia. Możesz liczyć na ożywienie towarzyskie, ciekawe rozmowy i nowe, inspirujące znajomości. Koniecznie poświęć więcej czasu nauce i zainwestuj w swoje talenty. Listopad to także optymalny czas, aby zmienić styl życia. Wszystko, co zrobisz dla swojego dobra, przyniesie Ci satysfakcję, nawet mimo początkowych trudności czy oporów wewnętrznych. Możliwe, że, korzystając ze sprzyjającej aury kosmicznej, zmienisz pracę lub rozpoczniesz projekty zawodowe wymagające krótkich podróży i dodatkowych kwalifikacji. Postaraj się też z troską podejść do zdrowia; nie lekceważ choćby najmniejszych  przejawów słabości, ale też i nie ulegaj słabościom.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że zwlekanie niszczy szansę. Wszystko ma swój czas i swoje miejsce…

 

Skorpion

 

Drogi Skorpionie, listopadowa aura energetyczna 2022 roku to czas nowych początków i wyzwań w społecznej sferze życia. Możesz rozpoczynać nowe projekty zawodowe, z powodzeniem zdawać egzaminy, rozwijać pasje. Masz także ogromne szanse na nowe ciekawe znajomości, a nawet nową miłość czy też poznanie oddanego przyjaciela. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to będziesz miał szansę na poznanie kogoś, kto na dłużej pozostanie w Twoim życiu. Od Ciebie zależy, czy i jak wykorzystasz sprzyjający czas. Poza tym  będziesz pełen radości życia i energii do działania. Nie forsuj się jednak i nie ulegaj wrodzonej skłonności do stawiania wszystkiego na jedną kartę, bo popadniesz w kłopoty. Listopad to czas odnowy i rozwoju, a nie hazardowego podejścia do życia.  Uważaj na finanse, bo nie wszystko w tej sferze pójdzie po Twojej myśli.

 

I CHING radzi: Gdy człowiek szlachetny czuje się na siłach, na nowo może podjąć wyzwanie służenia innym.

 

Strzelec

 

Drogi Strzelcze, listopad 2022 roku okaże się dość skomplikowany. Z jednej strony kosmiczna aura pozwoli Ci zregenerować nadwątlone siły i odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii. Będziesz miał tendencję do samotnictwa i nie będzie łatwo nakłonić Cię do spotkań towarzyskich. Z drugiej strony poczujesz się jak w potrzasku… Dlatego w centrum Twoich zainteresowań znajdą się sprawy osobiste i pozycja społeczna. Możliwe, że dzięki bardziej harmonijnej aurze energetycznej znajdziesz rozwiązania dla spraw, które od pewnego czasu nie przynosiły satysfakcji. Oszczędzaj jednak siły, dbaj o siebie, bo osłabienie i stres łatwo przyciągają chorobę. Możliwe też, że nowa znajomość z czasem przyczyni się do rozwoju Twojej kariery. Krótka podróż czy weekendowa wycieczka poprawią Ci nastrój. Nie popadaj w melancholię i nie wątp w siebie.

 

I CHING radzi: Aby ruszyć z miejsca, trzeba odzyskać prawdziwy spokój w wolności…

 

Koziorożec

 

Drogi Koziorożcu, listopad 2022 roku daje to czas stabilizacji, choć Ty sam będziesz odbierał go jako ograniczanie Twoich zamiarów. Postaraj się teraz odpocząć, oczekując na sprzyjający moment do działania. Wtedy osiągniesz harmonię w każdej sferze życia. Może nie będzie tak całkiem miło, gładko i przyjemnie, ale możesz nieco odetchnąć i pozwolić sprawom toczyć się swoim biegiem bez większej szkody dla siebie. Koniecznie znajdź czas, by zregenerować siły i po prostu cieszyć się bliskością tych, których kochasz. Twoja rodzina to Twoja opoka, podobnie jak zaufani przyjaciele. Listopadowa aura kosmiczna sprawi też, że  chętniej skorzystasz z uroków życia. Możliwe, że rozpoczniesz nowy etap zawodowy lub – niechętnie – kursy podnoszące kwalifikacje. Masz także zielone światło w sprawach duchowych i w miłości.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny umacnia swoje przeznaczenie, gdy nieustannie koryguje pozycję.

 

Wodnik

 

Drogi Wodniku, listopad 2022 roku nie da Ci czasu na nudę. Przed Tobą frustrujące i zarazem bardzo kreatywne możliwości. Trudno będzie odróżnić pokusę od szansy. Od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. Na pewno warto udać się teraz na krótki urlop, by zregenerować nadwątlone siły i spędzić czas z tymi, których kochasz. Poza tym krótki odpoczynek da Ci szansę, abyś uporządkował życiowe priorytety na najbliższe miesiące. Możliwe, że podejmiesz decyzje, które z czasem zmienią Twoją sytuację finansową oraz społeczną. Wymagająca i skomplikowana energetyka pomoże Ci wnikliwiej rozważyć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i podjąć działania naprawcze. Postaraj się jednak nie forsować. Ogólnie bowiem listopad 2022 to czas aktywnego odpoczynku, przygotowującego do nowego etapu.

 

I CHING radzi: Szanse człowieka szlachetnego wzrastają, gdy zapewni sobie pomoc przyjaciół.

 

Ryby

 

Droga Rybo, listopad 2022 roku to czas ożywienia kontaktów towarzyskich i rodzinnych. Warto wykorzystać sprzyjającą aurę na krótki urlop czy weekendowe wypady z rodziną i przyjaciółmi. Listopad sprzyja także Twoim sprawom zawodowym, choć nie obędzie się bez trudności spowodowanych zbyt lub za mało energicznym podejściem do realizacji zadań. I właśnie to tracenie codziennego rytmu okaże się Twoim największym listopadowym wyzwaniem. Postaraj się więcej czasu spędzać, aktywnie wypoczywając, wzmacniając ciało fizyczne. Jeśli zostały jeszcze jakieś niezałatwione sprawy z przeszłości, to jak najszybciej się z nimi uporaj.  Jeśli, droga Rybo, nauczysz się chwytać właściwy moment, to z czasem osiągniesz to, co dla Ciebie najważniejsze.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny trwa w godności i cnocie, by poprawić swój charakter.

 

Horoskop na listopad opracowała Akia

www.wrozbyonline.pl

Reklama

 

 


Udostępnij: