You are currently viewing Lara wraca do Londynu

Lara wraca do Londynu

  • Post author:
Udostępnij:

Wokalistka, autorka piosenek i malarka Lara Eidi powraca do Londynu, by po raz pierwszy wystąpić w Jazz Café POSK. Zaprezentuje  swój nowy projekt „Troubadour”.
Niezdefiniowana stylistycznie  muzyka Lary zdobyła dla niej wyjątkowe miejsce w muzycznym świecie jako wokalistki  jazzowo-folkowej i kompozytorki, którą można było usłyszeć w takich miejscach jak Barbican, St Martins in the Fields, Sofar Sounds czy Pizza Express.

Urodziła się w Atenach w libańsko-kanadyjskich rodzinie, jej muzyka zyskała uznanie krytyków, którzy określali ją jako “artystkę o naprawdę wyjątkowym głosie” (BBC Artist, 2020), oraz jako „wokalistkę z prawdziwym darem głosu, życzliwą duszą i urzekającą prezencją ”(Jazz UK).

To artystka pełna pasji, która poprzez swoją muzykę stara się podnosić na duchu, uzdrawiać i łączyć z publicznością, zapraszając ją do świata opowieści i dźwięków, w których można się zanurzyć.
 
Muzycy:

Lara Eidi – wokal, fortepian, gitara akustyczna
Dave Manington – kontrabas, mandolina
Gość specjalny Naomi Wright – wiolonczela

  „Lara Eidi jest jedną z tych wokalistek, która łączy się z publicznością, gdy tylko zacznie śpiewać. Być może psycholodzy potrafią wyjaśnić ten dar – a jest to dar” – Sandy Brown Jazz

www.laraeidimusic.com

Lara Eidi

Reklama
piatek 3 marca 2023
Bar 19:30 / muzyka 20:30
Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite: https://bit.ly/3WUKvtA

Video 1: Lara Eidi & Dave Mannington (Fones): https://www.youtube.com/watch?v=ys-YCm7vXZ4&list=PLAa2SO16uRW9i2qGldD9a6NhBCq1dHRlp&index=5

Video 2: Lara Eidi (Live Showreel): https://www.youtube.com/watch?v=3ATeb9MKdQc&list=PLAa2SO16uRW9i2qGldD9a6NhBCq1dHRlp


Udostępnij: