You are currently viewing Meksykańska Kobieta Roku w Jazz Cafe POSK

Meksykańska Kobieta Roku w Jazz Cafe POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Miłośnicy jazzu powinni w najbliższy piątek wybrać się do Jazz Cafe POSK, bo grać tam będzie Migdalia Van Der Hoven Quartet. Koncert zaczyna się o godzinie 20:30.

Reklama

Meksykańska Kobieta Roku w dziedzinie kultury i sztuki, Migdalia Van Der Hoven powraca do Jazz Café POSK, aby zaprezentować swój genialny kwartet skupiający się na muzyce z pogranicza jazzu i jazz fusion z chwytliwymi melodiami, rozbujanym swingiem i mocnym groovem!

Nowy album Migdalii „Point of Departure” nagrany na żywo w Abbey Road Studios został zaprezentowany podczas jej debiutanckiego występu w Jazz Café POSK w grudniu 2022 roku. Błyskotliwa i chwytliwa, rytmiczna muzyka jazz fusion zespołu Migdalii spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności – jesteśmy bardzo podekscytowani, że pojawi się z powrotem na naszej scenie!
Migdalia Van Der Hoven to wielokrotnie nagradzana meksykańska perkusistka znana ze swojego znakomitego poczucia rytmu, wrażliwości i wszechstronności, znakomita w wielu gatunkach, takich jak funk, jazz, muzyka latynoska i pop.

Muzycy:
Migdalia Van Der Hoven – perkusja
Wikus Van Der Hoven – sax
James Edmonds – el. bass
Michael Horner – piano

Bilety (£15) i więcej informacji na: http://www.jazzcafeposk.org/event/migdalia-van-der-hoven-quartet/

Reklama

Udostępnij: