You are currently viewing Prezes wysłał kibiców na wakacje

Prezes wysłał kibiców na wakacje

  • Post author:

Prezes brytyjskiego klubu piłkarskiego Hull City opłacił zagraniczne wakacje grupie 320 kibiców drużyny – informuje BBC. Wyjazd można było wygrać w ramach zorganizowanej podczas tegorocznych rozgrywek loterii.

Reklama

Acun Ilicali opłacił wszystkim zwycięzcom loterii zarówno pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, wyżywienie, jak i przelot specjalnie wyczarterowanymi lotami. Wśród osób, za których wakacje zapłacił, znaleźli się także najwierniejsi kibicie, którzy w tym sezonie wybrali się na największą liczbę meczów. Razem zapełnili oni dwa samoloty. Spędzą oni tydzień w luksusowym resorcie w tureckim mieście Antalya. Jak dodaje BBC, wraz z kibicami do Turcji polecieli również niektórzy piłkarze, którzy będą uczestniczyć w Turcji w obozie szkoleniowym.

Turecki przedsiębiorca i producent telewizyjny, Acun Ilicali, nabył istniejący od 1906 roku w Kingston upon Hull w angielskim Yorkshire klub Hull City A.F.C. w styczniu tego roku. Drużyna gra obecnie w EFL Championship, drugiej lidze rozgrywkowej na Wyspach i zajmuje w tabeli 20. miejsce.

Reklama