Co nas czeka w maju?

  • Post author:
Udostępnij:

Co Was czeka w maju? Przeczytajcie nasz horoskop.

Reklama

Baran

 

Drogi Baranie, majowa aura 2022 roku sprawi, że staniesz się bardziej niż zwykle towarzyski. Ta silna potrzeba będzie domagać się natychmiastowej realizacji. Dzięki temu poszerzy się grono znajomych oraz odnowisz lub wzmocnisz dotychczasowe relacje. Możliwe, że majówkę spędzisz w gronie bliskich znajomych oraz rodziny, na której Ci zależy. Otaczająca Cię aura energetyczna sprawi, że odżyją także relacje z dalszą rodziną. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to prawdopodobnie poświęcisz wiele czasu i energii, by poznać osobę, która stanie się Ci bardzo bliska. Poza tym maj to doskonały czas na naukę, rozwój zawodowy i duchowy. Możesz doświadczyć odnowienia, przypływu sił życiowych i śmiało rozpoczynać nowe projekty.  Maj 2022 roku może okazać się też miesiącem trafnych inwestycji, o ile zostaną gruntownie przemyślane. Warto wykorzystać sprzyjający czas na poprawę kondycji fizycznej oraz zadbać o zdrowie.

 

I CING radzi:  Człowiek szlachetny buduje swoje szczęście dzięki stałości i rozwadze.

 

Byk

 

Drogi Byku, maj 2022 roku sprawi, że w centrum zainteresowania znajdą się przede wszystkim sprawy rodziny. Możliwe, że cały miesiąc stanie się wiosennym festynem spotkań rodzinnych i przyjacielskich. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to masz szansę poznać kogoś interesującego, z kim zechcesz spełniać marzenia. Dodatkowo zdecydujesz się poświęcić energię i czas realizacji marzenia o stworzeniu swojego miejsca na Ziemi. Zapragniesz zbudować coś, gdzie poczujesz się jak w domu, w Twojej małej ojczyźnie. Maj 2022 roku to również dla Ciebie doskonały czas na regenerację sił, odnowienie w każdej sferze życia i ożywienie ciepłych kontaktów z osobami bliskimi Twojemu sercu. Możesz śmiało wcielać w życie plany, a nawet krok po kroku spełniać marzenia zawodowe. Nie bój się kontrowersyjnych decyzji w sprawach, które do tej pory szły jak po grudzie. Jeśli ma się dokonać rewolucyjna zmiana, to właśnie teraz. Uważaj tylko na nieprzemyślane wydatki; nie zdawaj się na hazard w sprawach finansowych i zawodowych.

 

I CHING radzi: Gdy człowiek szlachetny postępuje zgodnie z prawdą, nic mu nie hamuje drogi, gdyż nie rzuca zbędnych wyzwań losowi.

 

Bliźnięta

 

Drogi Bliźniaku, maj 2022 roku otworzy przed Tobą szanse w następujących dziedzinach: kariery, nauki oraz kontaktów międzyludzkich. Mimo dość sprzyjających okoliczności warto zachować czujność, bo możesz przegapić ciekawe oferty pracy lub możliwość awansu. Dobrze byłoby wykorzystać sprzyjający czas, by podnieść kwalifikacje zawodowe, zdać egzaminy, zakończyć trudne i ciągnące się od dawna negocjacje. Czas będzie także sprzyjać przemyślanym i gruntownie przygotowanym inwestycjom. Trzeba jednak zachować umiar, bo na spektakularne sukcesy finansowe przyjdzie Ci jeszcze poczekać. Jeśli interesujesz się ezoteryką, to możesz doświadczyć głębokiego wglądu w naturę spraw dotąd przed Tobą ukrytych. Wzrośnie też Twoja intuicja. Dzięki temu masz ogromne szanse na odzyskanie harmonii wewnętrznej. Maj 2022 roku to dla Ciebie czas oszczędzania sił fizycznych. Nie forsuj się więc i dbaj o zdrowy jadłospis oraz regularny sen. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, na spełnienie w sferze uczuć przyjdzie Ci jeszcze poczekać.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny żyje w zgodzie ze swoim czasem, pobudzając ludzi do pracy i wzajemnej pomocy.

 

Rak

 

Drogi Raku, maj 2022 roku obdarzy Cię większą wrażliwością na własne potrzeby duchowe i emocjonalne. Masz szansę odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii. Możliwe, że ceną za to okaże się postawa bezkompromisowej asertywności. Możliwe, że zmiana Twojej postawy spowoduje nieco nerwową atmosferę. Twoi bliscy nie do końca będą bowiem nadążać za Twoimi zapędami do wybicia się na niezależność. Jeśli jednak nie teraz, to kiedy zaczniesz być sobą i żyć swoi życiem? Nowy sposób postępowania sprawdzi się znakomicie przede wszystkim w osobistej sfery życia, choć dotknie także relacji zawodowych. Czas konfrontacji możesz przetrwać, pozostając łagodnie życzliwy światu i sobie. Możliwe, że podejmiesz decyzję o zmianie miejsca do życia. W maju warto także zmienić nawyki, które Cię niszczą. Poza tym okaże się, że ten miesiąc przyniesie niewielkie korzyści finansowe.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny wzrasta wewnętrznie, jeśli nieustannie koryguje swoje postępowanie.

 

Lew

 

Drogi Lwie, maj 2022 to dla Ciebie optymalny czas na urlop. Otaczająca Cię aura kosmiczna może bowiem przysporzyć sporo nerwów. Jeśli tylko możesz, weź urlop i oddaj się rekreacji. Maj to znakomity czas, by zregenerować siły duchowe i fizyczne. Maj wspiera też Twoje wysiłki w dziedzinie poprawy stylu życia: uda się wprowadzenie nowej diety, zabiegi pielęgnacyjne przyniosą olśniewające efekty. Nie forsuj się jednak, bo szybko Twoim mottem stanie się „Duch ochoczy, ale ciało słabe”… Z drugiej strony majowa aura kosmiczna sprzyja Ci we wszystkim, co wymaga skupienia, wnikliwości i metodycznego podejścia. Zatem możesz z powodzeniem analizować różnorodne kwestie oraz wdrażać poprawki. Czasem drobna zmiana kursu przynosi spektakularne efekty. Szczególnie warto poświęcić czas na rozwój duchowy oraz rozwijanie naturalnych talentów. Jeśli wciąż jesteś samotnym Lwem, to na spełnienie w tej sferze życia przyjdzie Ci jeszcze poczekać.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny waży słowa i zachowuje umiar w postępowaniu.

 

Panna

 

Droga Panno, maj 2022 roku może skłonić Cię do głębokiej refleksji nad celami, do których zmierzasz. Najprawdopodobniej podejmiesz także radykalne decyzje, które pozwolą Ci zerwać więzi blokujące Twój rozwój osobisty oraz społeczny. Być może przyjdzie Ci pożegnać kogoś bliskiego. Przypomnisz sobie, że tylko to, co wymaga wyrzeczeń, ma dla Ciebie prawdziwą wartość. Z drugiej strony maj daje Ci realne szanse na sukcesy podczas egzaminów, awans zawodowy oraz nową pracę, która spełni Twoje oczekiwania.  Być może, droga Panno, podsumujesz maj jako czas poszukiwań duchowych oraz podróży. Warto także zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną, choć bardziej posłuży Ci joga niż siłownia. Maj sprzyja także Twoim celom w dziedzinie zmiany stylu życia. Nowa dieta, zdrowszy jadłospis, nowe nawyki fitness poprawią Ci nastrój i kondycję. Ogólnie, choć może być trudno, masz szansę zaliczyć maj 2022 roku do dość udanych miesięcy.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny umyka przed trudnościami w świat swoich myśli.

 

Waga

 

Droga Wago, majowa aura kosmiczna 2022 roku wspiera Twoje zamiary w osobistej oraz społecznej sferze życia. Możesz udać się na zasłużony urlop, zacząć regularne treningi, rozpocząć nowy etap kariery, nieco poprawić stan finansów. Masz także optymalny czas, aby zmienić styl życia. Wszystko, co robisz dla swojego dobra, przyniesie Ci satysfakcję mimo początkowych trudności czy oporów wewnętrznych. Pamiętaj, że to Ty jesteś swoim największym przyjacielem i… wrogiem. W maju 2022 roku masz szansę zrozumieć, że największa przeszkoda dla Ciebie, droga Wago, to Twoje lenistwo. Możliwe, że, korzystając ze sprzyjającej aury kosmicznej, zmienisz pracę lub rozpoczniesz projekty zawodowe wymagające podróży i dodatkowych kwalifikacji. Postaraj się też z troską podejść do zdrowia, nie lekceważ najsłabszych nawet przejawów słabości, ale też i nie ulegaj słabościom. Jeśli jesteś samotną Wagą, to maj może przynieść ciekawe znajomości, choć niczego nie da się teraz jeszcze przesądzić…

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie, że zwlekanie niszczy szansę. Wszystko ma swój czas i swoje miejsce…

 

Skorpion

 

Drogi Skorpionie, majowa aura energetyczna 2022 roku to czas wyzwań w społecznej sferze życia. Możesz rozpoczynać nowe projekty zawodowe, z powodzeniem zdawać egzaminy, rozwijać pasje. Masz także ogromne szanse na nowe ciekawe znajomości. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to będziesz miał szansę na poznanie kogoś, kto na dłużej pozostanie w Twoim życiu. Możliwe, że z hukiem zakończysz stare, by rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu uczuciowym. Od Ciebie zależy, czy i jak wykorzystasz romantyczne majowe szanse. Niektóre z tych znajomości mogą również zaowocować przyjaźnią na całe życie. Poza tym wiosenny nastrój i aura kosmiczna sprawią, że będziesz pełen radości i energii do działania. Nie forsuj się jednak i nie ulegaj wrodzonej skłonności do ryzyka. Kilka sekund więcej na drodze może uratować Ci życie… Maj to czas regeneracji sił i rozwoju, a nie hazardowego podejścia do życia. Uważaj na finanse, bo nie wszystko w tej sferze pójdzie po Twojej myśli.

 

I CHING radzi: Słowa człowieka szlachetnego powinny być pełne treści, a jego postępowanie – zgodne z zasadami.

 

Strzelec

 

Drogi Strzelcze, maj 2022 roku to dla Ciebie czas dość skomplikowany. Z jednej strony kosmiczna aura pozwala Ci zregenerować nadwątlone siły i odzyskać nieco wewnętrznej harmonii. Może nie stanie się nagle cudnie i radośnie, ale możesz poczuć się silniejszy. Z drugiej strony wciąż odczuwasz duchowy ucisk, niczym w potrzasku… Dlatego w centrum Twoich zainteresowań znajdują się teraz sprawy osobiste, szczególnie te mające wpływ na pozycję społeczną. Możliwe, że dzięki bardziej harmonijnej aurze energetycznej znajdziesz rozwiązania dla spraw, które od pewnego czasu nie przynosiły satysfakcji, od których uciekałeś, by nie pogrążać się we frustracji. Intensywności życia wewnętrznego powinna towarzyszyć szczególna troska o siły fizyczne. Oszczędzaj je, dbaj o siebie, bo osłabienie i stres łatwo przyciągają chorobę. Wiosenny nastrój przyniesie także ożywienie w kontaktach towarzyskich. Możliwe też, że nowe znajomości przyczynią się do rozwoju Twojej kariery. Krótka podróż czy weekendowa wycieczka poprawią Ci nastrój.

 

I CHING radzi: Aby ruszyć z miejsca, trzeba odzyskać prawdziwy spokój w wolności…

 

Koziorożec

 

Drogi Koziorożcu, maj 2022 roku daje Ci szanse odnalezienie harmonii w każdej sferze życia. Może nie będzie tak całkiem miło, gładko i przyjemnie, ale możesz nieco odetchnąć i pozwolić sprawom toczyć się swoim biegiem bez większej szkody dla wyznaczonych celów. Koniecznie znajdź czas, by zregenerować siły. Możesz teraz cieszyć się bliskością tych, których kochasz. Twoja rodzina to Twoja opoka, podobnie jak zaufani przyjaciele. Maj 2022 roku sprawia, że chętniej korzystasz z uroków życia. Jeśli jesteś samotnym Koziorożcem, to teraz poszerzać krąg znajomych. Kto wie, czy nie poznasz kogoś, z kim zechcesz dzielić w przyszłości życie. Niemniej na poczucie spełnienia w miłości przyjdzie Ci jeszcze trochę poczekać. Możliwe też, że rozpoczniesz nowy etap zawodowy. Możesz teraz z sukcesami rozpoczynać kursy podnoszące kwalifikacje, zdawać egzaminy, prowadzić trudne negocjacje. Masz także zielone światło w sprawach rozwoju duchowego. Towarzyszą Ci bowiem szanse na głęboki wgląd w naturę ważnych dla Ciebie spraw.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny umacnia swoje przeznaczenie, gdy nieustannie koryguje pozycję.

 

Wodnik

 

Drogi Wodniku, maj 2022 roku to czas wielu pokus i kilku szans. Od Ciebie zależy, w jaki sposób wpłyną na Twoje życie. Przede wszystkim warto udać się teraz na krótki urlop, by zregenerować nadwątlone siły i spędzić czas z tymi, których kochasz. Dobrze byłoby poświęć również więcej czasu, by uporządkować życiowe priorytety na najbliższe miesiące. Możliwe, że podejmiesz decyzje, które zmienią Twoją sytuację finansową oraz społeczną. Wymagająca i skomplikowana energetyka majowa wyzwala Twoje twórcze siły, choć nie zabraknie trudnych dyskusji, konfliktów, cichych dni… Jeśli zachowasz spokój, możesz wnikliwiej rozważyć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i podjąć działania naprawcze. Zaufaj intuicji i nie przeciągaj sporów. Postaraj się także nie forsować się. Ogólnie bowiem maj 2022 roku to dla Ciebie czas ostatecznych rozstrzygnięć, zamykania lub kończenia tego, co zaczęte i odpoczynku, przygotowującego na nowy etap.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny bada przychylne znaki. Szczęście nadejdzie, gdy zachowa cierpliwość, troskę i czujność.

 

Ryby

 

Droga Rybo, maj 2022 roku to czas ożywienia kontaktów towarzyskich i rodzinnych. Optymalnie byłoby udać się na krótki urlop lub zaplanować weekendowe wypady z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotną Rybą, to możesz poznać kogoś, z kim z czasem zechcesz spędzić życie. Maj sprzyja także Twoim sprawom zawodowym, choć nie obędzie się bez trudności spowodowanych zbyt lub za mało energicznym podejściem do kariery. I właśnie to tracenie rytmu najbardziej Ci będzie przeszkadzać w codziennym życiu. Warto więc zastanowić się nad tym, jak wypracować więcej harmonii w działaniach. Poza tym postaraj się więcej czasu spędzać aktywnie wypoczywając, wzmacniając ciało fizyczne. Jeśli zostały jeszcze jakieś niezałatwione sprawy z przeszłości, to jak najszybciej się z nimi uporaj. W maju 2022 roku pojawią się niezwykłe szanse na realizację Twoich planów życiowych. Jeśli, droga Rybo, uchwycisz je, to z czasem osiągniesz to, co dla Ciebie najważniejsze.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny trwa w godności i cnocie, by poprawić swój charakter.

Reklama

 


Udostępnij: