Co Was czeka w sierpniu?

  • Post author:
Udostępnij:

Chcecie wiedzieć, co Was czeka w sierpniu? Przeczytajcie nasz horoskop.

Reklama

Baran

 

Sierpień to czas optymalny, by naprawiać błędy przeszłości i przygotować grunt pod nowe projekty w życiu zawodowym i osobistym. Warto poświęcić czas na analizę błędów, by w przyszłości ich uniknąć. Pamiętaj, że masz wpływ jedynie na teraźniejszość, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Jeśli jesteś samotnym Baranem, to zatęsknisz za wymarzoną drugą połówką i podejmiesz radykalne kroki, by poznać partnera życiowego. Okaże się, że cierpliwość i otwartość na inność przyniosą niespodziewane efekty. To może być początek stabilnego związku lub romantyczna przygoda, którą wspomina się na starość, siedząc z kocem na kolanach w bujanym fotelu… W sprawach osobistych i zawodowych trzeba się będzie wspinać na wyżyny dyplomacji, ale opłaci się. Pozostajesz Postaraj się też zadbać o zdrowie.

 

I CING radzi: Jeśli tylko człowiek szlachetny zachowa wytrwałość, to droga do szczęścia się otworzy.

 

Byk

 

Sierpień to czas na wakacje i przygotowanie gruntu pod nowe w każdej dziedzinie Twojego życia, drogi Byku.

Wakacje okażą się satysfakcjonujące, ale pełne dziwacznych nieraz niespodzianek. Możliwe, że poznasz kogoś, kto zawróci Ci w głowie, burząc Twój poukładany świat… Korzystnie byłoby zadbać o relaks i lekką dietę, by wesprzeć organizm w okolicznościach wymagających elastyczności i – co tu ukrywać – frustrujących. Trzeba przygotować się na weryfikację priorytetów. Postaraj się panować nad swoimi emocjami i nie daj się wciągnąć w konflikty. Twoja wola, by rozwijać swoją indywidualność może bowiem natrafić na gwałtowny sprzeciw ze strony Twoich bliskich. Nie będzie łatwo o harmonię w relacjach z innymi. W stałych związkach możliwe burzliwe kłótnie, ciche dni, ale i namiętne chwile. Uważaj na nowe przypadkowe znajomości, bo mogą skończyć się niefortunnie. Unikaj ryzyka.

 

I CHING radzi: Pozostając łagodnie życzliwy światu, człowiek szlachetny jest gotów, by wyruszyć w drogę.

 

 

Bliźnięta

 

Sierpień 2022 roku może przynieść czas zbierania owoców z wysiłków ostatnich miesięcy, dzięki czemu poczujesz się nie tylko doceniony, ale i zachęcony do dalszego wysiłku. Przed Tobą także weryfikacja planów. Masz doskonały czas na odpoczynek oraz rozpoczynanie nauki w wybranej dziedzinie wiedzy. Sierpień może także przynieść kryzys twórczy. Z jednej strony masz, drogi Bliźniaku, niepowtarzalną szansę na znalezienie rozwiązań męczących Cię sytuacji. Z drugiej, aby osiągnąć swe cele, powinieneś stawić czoła swoim lękom i słabościom; świadomie i uczciwie. Od tego zależy, czy ruszysz z miejsca w sprawach finansowych i w życiu osobistym. Nie poddawaj się. Pamiętaj, że przyszłość to jutro, które tworzysz dziś… Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, to możesz spotkać kogoś, kto zechce zawrócić Ci w głowie. Pamiętaj wtedy, że nie chodzi o Ciebie, lecz o cudzą próżność… Uważaj też na jadłospis i unikaj hazardowego podejścia do życia.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny starannie przygotowuje się zanim wyruszy w podróż…

 

Rak

 

Drogi Raku, sierpień 2022 roku to czas sprzyjający Twoim planom w dziedzinie finansów, a także realizacji celów zawodowych. Nie wolno Ci ryzykować, ale jeśli do tej pory odkładałeś podjęcie decyzji, to zrób to, a wszystko ułoży się po Twojej myśli, jeśli tylko zachowasz zdrowy rozsądek. Aktywność myśli i porządkowanie priorytetów życiowych to teraz Twoi sprzymierzeńcy na duchowej ścieżce życia. Twoi najbliżsi także będą Cię wspierać. Możesz liczyć na ich zrozumienie i poświęcenie w sprawach dla Ciebie i dla nich istotnych. Pamiętaj jednak, że prawdziwych przyjaciół poznaje się biedzie. Zatem zakończ te znajomości, które nie dają Ci satysfakcji od dłuższego czasu. Masz także zielone światło w miłości. Nie spisz się jednak z niczym, by nie okazało się, że romans skończył się, nim na dobre się zaczął.

 

I CING radzi: Aby odzyskać zaufanie szlachetny ludzi, trzeba uwolnić się od wpływu tych nikczemnych…

 

Lew

 

Sierpień 2022 upłynie pod znakiem odpoczynku. Twoje wakacje okażą się dość satysfakcjonujące, nawet jeśli dziś myślisz, że wszystko mogłeś jednak zrobić inaczej… Ciesz się chwilą, obecnością tych, których kochasz, w towarzystwie których czujesz się najlepiej. Otaczająca Cię aura energetyczna wspiera te działania, które robisz z potrzeby duszy. Wszystkie decyzje, które płyną z Twojej wewnętrznej mądrości, przyniosą Ci satysfakcję. Niestety, stare urazy i konflikty, o których zdążyłeś, drogi Lwie, zapomnieć, ożyją i zaczną żyć swoim życiem, jeśli nie okażesz pokory i zrozumienia dla racji innych. Jeśli zaś zachowasz umiar, takt i staniesz na wyżynach dyplomacji, to zyskasz szacunek i podziw, których pragniesz. Uważaj jednak na jadłospis, unikaj ryzyka. Sierpień nie sprzyja bowiem aktywnościom hazardowym.

 

I CING radzi: Człowiek szlachetny pielęgnuje swój charakter przez dokładność tego, co robi.

 

Panna

Sierpień 2022 roku to czas optymalny, by zatroszczyć się o sprawy serca i potrzeby duszy. Możesz poznać kogoś, z kim połączy Cię przyjaźń na całe życie. Masz zielone światło w miłości, więc daj sobie szansę, jeśli tylko pragniesz poznać kogoś godnego Ciebie. Możliwe także radosne rodzinne nowiny. Słoneczne dni i wolność wyboru naładują Cię pozytywną energią na kolejne miesiące. Najlepiej byłoby udać się na urlop i odpocząć od wszystkiego i wszystkich. Ty jesteś dla siebie teraz najważniejsza. Unikaj sytuacji niekomfortowych i nie podejmuj decyzji mających długofalowe skutki. Żyj chwilą, doceniając każde doświadczenie. Dzięki takiej postawie otworzysz przed sobą zupełnie nowe możliwości. Wszystko się ułoży, nie musisz tego kontrolować, nie musisz obawiać się o rezultaty. Teraz warto zaufać życiu i cieszyć się nim. Uważaj tylko na swoją dietę.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny przyciąga ludzi do siebie przez otwartość i czystość intencji.

 

Waga

 

Sierpień 2022 roku będzie sprzyjał odpoczynkowi i cieszeniu się codziennością. Postaraj się niczego nie wymuszać, także na sobie. Żyj chwilą, ciesz się życiem takim, jakie wiedziesz, a wszystko naturalnie zacznie układać się jak najlepiej dla Ciebie. Warto teraz docenić to, co niesie życie oraz okazywać  serdeczną troskę o najbliższych. Być może ktoś zwróci się do Ciebie o pomoc. Może być i tak, że partner postawi Cię w sytuacji wyboru i trzeba się będzie zmierzyć z twardą rzeczywistością. Możliwe rozstania, ale i powroty. W stałych związkach stabilizacja, lecz pełna satysfakcji i doceniania tego, co się ma. Sierpień może przynieść nowe szanse w sprawach zawodowych, zatem warto poświęcić czas karierze. Postaw na podnoszenie kwalifikacji i rozwijanie talentów. Dzięki temu w perspektywie kilku – kilkunastu miesięcy poprawisz swoją sytuację materialną. W sprawach zawodowych może być stagnacja, która przyczyni się do przemyślenia i zmiany niektórych nawyków.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny rozumie znaki czasu i wie, kiedy odstąpić…

 

Skorpion

 

Sierpniowe tygodnie 2022 roku przyniosą ożywienie w kontaktach towarzyskich, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Nie będzie łatwo sprostać oczekiwaniom innych, więc nie ulegaj pokusie i nie odtrącaj innych tylko dlatego, że nie wiesz, jak z nimi postępować bez wchodzenia w konflikty. Niektóre znajomości stracą na znaczeniu, ale lepiej pozwolić życiu, by stało się to naturalnie, bez arbitralnych decyzji z Twojej strony. Unikaj wszelkiej konfrontacji. Teraz jest czas łagodności na zewnątrz i dyscypliny wewnątrz. Dzięki temu masz szansę na rozwój zawodowy i satysfakcję w życiu osobistym. Sierpień to czas, gdy powinieneś zadbać o zdrowie. Energetyka kosmiczna jest dla Ciebie mniej łaskawa, zatem nie lekceważ najdrobniejszych nawet objawów, uważaj na jadłospis i unikaj hazardowego stylu życia. Po 22 sierpnia masz zielone światło w miłości   i karierze.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny wprowadza ład wśród chaosu, rozważnie stawiając każdy krok tak, by każda rzecz znalazła się na swoim miejscu…

 

Strzelec

 

Sierpień 2022 roku może okazać się stresujący i zarazem dostarczyć Ci ekscytujących wrażeń. Przede wszystkim postawi przed Tobą, drogi Strzelcze, dwa wyzwania. Po pierwsze, masz szansę na nowe w uczuciowej oraz społecznej sferze życia. Kosmiczna aura sierpnia sprzyja Ci w miłości; możesz nawiązać nowe ciekawe znajomości lub namiętnie ożywić dotychczasową relację. Możliwe, że zaczniesz zastanawiać się, czy to zamach na Twoją potrzebę wolności osobistej… Co z tym zrobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Po drugie, sierpień otwiera możliwość, abyś zregenerował siły i przygotował się na nowe w swoim życiu. Dlatego warto poświęcić najbliższe tygodnie, by przyjrzeć się sferom życia wymagającym troski i poprawy. Liczenie na łaskawość losu zdecydowanie zakończy się rozczarowaniem, więc pora wziąć się do mrówczej pracy.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny spotyka przyjaciół dla wspólnych dyskusji i ćwiczeń.

 

Koziorożec

 

Sierpień 2022 roku może przynieść kryzysy rodzinne. Ktoś z Twoich bliskich może wymagać pomocy, co pochłonie mnóstwo czasu i energii. W stałych stałych związkach możliwe burzliwe, ale i namiętne chwile. Będą rozstania i powroty; kłótnie i czułe przeprosiny. Samotne Koziorożce mają szansę poznać kogoś, kto na dłużej pozostanie w ich życiu. Uważaj także w podróżach; również podczas drogi do pracy, bo mogą spotkać Cię przykre niespodzianki, których skutki będziesz ponosić przez całe tygodnie. W sprawach zawodowych sierpień przyniesie nowe możliwości, ale trzeba się będzie naharować i twardo bronić swojej pozycji.  Lepiej oszczędzaj siły i zatroszcz się o swoje zdrowie, bo sierpień może przynieść osłabienie i spadek nastroju. Nie ulegaj pokusie czarnowidztwa i nie izoluj się od świata w chwilach słabości… Spróbuj w sierpniu żyć chwilą, cieszyć każdym dniem. Trwają wakacje!

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny samotnie wznosi się nad światem, edukuje go, pozostając niezwyciężony.

 

Wodnik

 

Sierpień 2022 roku przynosi kryzys światopoglądowy i konieczność weryfikacji planów w osobistej sferze życia. Otacza Cię aura sprzyjająca obrachunkom i decyzjom długofalowym. Najlepiej ograniczyć aktywność na zewnątrz i skupić się na potrzebach duszy. Paradoksalnie, mimo dość trudnej aury energetycznej, nie będziesz miał wielu powodów do narzekań. Masz zielone światło w miłości. Możesz poznać kogoś intrygującego, kto zdobędzie Twoje serce. Pojawi się też wiele okazji do spędzania czasu z przyjaciółmi. Poza tym niebawem Twoja kariera ruszy z miejsca, dając poczucie satysfakcji, uznanie społeczne i pieniądze. Warto teraz przygotować podwaliny pod rozwój i przyszłe osiągnięcia. Oszczędzaj jednak siły fizyczne i zatroszcz się o swoje zdrowie. Możliwe, że spędzisz więcej czasu w samotności.

 

I CHING radzi: Jeśli ktoś pozostaje sztywny i nieczuły, nie zdoła pociągnąć za sobą innych…

 

Ryby

 

Sierpniowe tygodnie 2022 roku mogą być dość skomplikowane w osobistej sferze życia. W życiu uczuciowym możliwy kryzys i konieczność weryfikacji planów. Możliwe burzliwe i płaczliwe rozstania i namiętne powroty. Nic nie jest pewne, nic nie jest w tej sferze jeszcze przesądzone. Dzieje się tak dlatego, że z jednej strony aura energetyczna sprzyja samotności i wartościowaniu Twoich relacji ze światem. Z drugiej – jesteś teraz, droga Rybo, bardzo podatna na sugestie i potrzebujesz akceptacji otoczenia. Zatem najlepiej wykorzystasz ten czas, jeśli zdasz się na intuicję i nie będziesz – wbrew naciskom – oceniać siebie i innych. Nie musisz podejmować decyzji, jeśli nie czujesz się na to gotowa… W sprawach zawodowych dość stabilnie. Jeśli pragniesz, by Twoja kariera ruszyła z miejsca, powinnaś o to zawalczyć słowem i czynem.

 

I CHING radzi: Człowiek szlachetny doskonali się, rozumiejąc naturę ograniczeń…

 

opracowała Akia

https://www.wrozbyonline.pl/ekspert/1057/Akia

Reklama

 

 

 


Udostępnij: