You are currently viewing Cuda w polskie parafii

Cuda w polskie parafii

  • Post author:
Udostępnij:

Zobaczcie, jakie ważne dla Polonii wydarzenia odbędą się w najbliższym czasie w polskiej parafii London-South Kensington.

Reklama

CUDA ŚW. SZARBELA – w trzecią niedzielę miesiąca, 21 stycznia, zapraszamy na Mszę św. sprawowaną za wstawiennictwem naszych Świętych Patronów (godzina 13.30). Po Mszy św. odbędzie się tradycyjne nabożeństwo przy relikwiach św. Wojciecha, św. Szarbela, św. Ojca Pio, św. Faustyny i bł. Carlo Acutusa. Nabożeństwo zakończy się namaszczeniem cudownym olejem z grobu św. Szarbela. Po nabożeństwie odbędzie się natomiast spotkanie z Jackiem Pajorem – członkiem zakonu Templariuszy, jednym z najlepszych znawców życia św. Szarbela, organizatorem licznych pielgrzymek do Libanu. Serdecznie zapraszamy!
KOBIETA W WATYKANIE: 4 lutego 2024 r., po Mszy św. o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie z dziennikarką Magdaleną Wolińską – Riedi (na zdjęciu). Zapraszamy na premierę książek autorstwa tej jedynej Polski na stałe mieszkającej w Watykanie: „Kobieta w Watykanie”, „Zdarzyło się w Watykanie. Nieznane historie zza Spiżowej Bramy”, „Z Watykanu w świat. Tajemnice papieskich podróży”, „Mój Rzym. Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta”. Serdecznie zapraszamy!
“O POKUCIE BEZ PRZESADY” – rekolekcje wielkopostne pod takim tytułem, które w tym roku będzie prowadził ks. prof. Andrzej Draguła, rozpoczną się w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, 18 lutego. Msze św. z nauką rekolekcyjną także w poniedziałek i wtorek o godz. 20.00 w kościele parafialnym.

Reklama

Udostępnij: