You are currently viewing Dwie Polki z medalami na Arnold Sports Festival

Dwie Polki z medalami na Arnold Sports Festival

  • Post author:
Udostępnij:

Arnold Sports Festival 2024, jedno z największych wydarzeń kulturystyki i fitnesu na świecie odbyło się w dniach od 16 do 18 marca w Birmingham w halach pokazowych NEC. Federacja WKO połączyła się z Arnold Sports Festival UK i zorganizowała w ramach imprezy turniej kickboxingu i boksu.

Reklama

Wydarzenie przyciągnęło siedem tysięcy widzów. Zaproszono specjalnych gości takich jak  Arnold Schwarzenegger, Liam Harrison- wielokrotny mistrz świata w Thaiboxing oraz Tom Aspinal- mistrz wagi ciężkiej UFC. – Muszę przyznać, że coraz prężniej rozwija się federacjia WKO, gdzie mam zaszczyt być od kilku lat dyrektorem reprezentującym Polskę. Moi zawodnicy walczyli we wszystkich organizacjach kickboxingu w Anglii i swoje zdanie mam wyrobione- jeśli chodzi jakość turniejów i ilość zawodników startujących. Na chwilę obecną federacja WKO jest na pierwszym miejscu w Anglii – mówi Artur Gronkiewicz.
Młode zawodniczki z WKO Poland zdobyły medale na Arnold Sports Festival:
Liliana Gronkiewicz zdobyła aż dwa złote medale wygrywając w kickboxingu i boksie
Alice Ciesielska wywalczyła srebrny medal w boksie .
WKO POLAND jako jedyny team reprezentuje Polskę na mistrzostwach, wszystkie zdobyte medale zawodników kadry Polski WKO POLAND są wliczane w klasyfikacji medalowej dla Polski.

Sami Swoi News i Sami Swoi Magazyn jest patronem medialnym teamu Polskiego i opisuje zwycięstwa Polaków w Anglii.

Reklama

Udostępnij: