Jazzowa orkiestra w Jazz Cafe POSK!

  • Post author:
Udostępnij:

Kolejne jazzowe święto już w sobotę w Jazz Cafe POSK! Tym razem wystąpi Richard Shelton & Denmark Street Big Band w programie “Sinatra and Me”

Reklama

Pamiętacie, były takie czasy, kiedy ekscytujące big bandy elektryzowały publiczność… Denmark Street Big Band odtwarza swingujące brzmienia jazzowe ery Big Bandów, wykonując kompozycjei standardy rozsławione przez Franka Sinatrę, Deana Martina, Sammy’ego Davisa Jr, Bobby Darin i inne legendy The American Song Book.

Członkowie zespołu The Denmark Street Big Band występowali z wieloma z największych gwiazd w branży muzycznej i grali w wielu musicalach West End-u. Wzięli nazwę od londyńskiej ulicy, która była kiedyś sercem brytyjskiej sceny muzycznej.

Cieszący się uznaniem krytyków, zawsze wyprzedany program Richarda Sheltona „Sinatra and Me” grany był na całym świecie – od RPA, Nowego Jorku, Londynu, po Los Angeles, Koree, wkrótce odwiedzi też Japonię, Chiny i Nową Zelandię!

Richard Shelton: Powszechnie uznawany za „najlepszego na świecie interpretatora Sinatry”, to nominowany do wielu nagród aktor i piosenkarz. Richard Shelton jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swej nominowanej do nagrody „najlepszego aktora pierwszoplanowego” roli Franka Sinatry w przebojowej sztuce „Rat Pack Confidential” na londyńskiej scenie teatralnej.

Pochodzacy z Los Angeles, Richard Shelton znany jest tez z ról w filmach “My Week with Marilyn”, “I Capture the Castle”, “Brash Young Turks” i „House of Lies” (USA) oraz z roli zabojczego doktora Adama Forsythe’a w “Emmerdale” na ITV.

Jako piosenkarz Richard niedawno nagrał swój album “An Englishman in Love” w Capitol Studios w Los Angeles wraz z kilkoma muzykami ktorzy grali kiedyś z samym Sinatrą.

Richard występował dla Jego Wysokości Księcia Walii w zamku Windsor, Sir Eltona Johna na Balu White Tie & Tiara i Ronniego Scotta, spiewal z BBC Big Band and Concert Orchestra, Royal Philharmonic Orchestra oraz brał udział w niezliczonych występach radiowych i telewizyjnych.

Sobota 16 lipca 2022:

Bar 7:30 pm / muzyka 8:30 pm

Bilety £15 na drzwiach lub na Eventbrite:

www.denmarkstreetbigband.co.uk

www.richardshelton.co.uk

Reklama

 


Udostępnij: