Niech żyje król! Nowy Sami Swoi Magazyn

  • Post author:
Udostępnij:

Jutro do punktów kolportażu trafi nowy, październikowy numer Sami Swoi Magazyn. Zapraszamy serdecznie do jego lektury.

Reklama

We wrześniu wydarzył się czarny sen każdej redakcji – dzieje się coś bardzo ważnego, a my niewiele możemy zrobić, bo wrześniowy numer był już w drukarni. Nadrabialiśmy to na naszym portalu samiswoi.news, gdzie na bieżąco podawaliśmy informacje o śmierci Elżbiety II, żałobie, przygotowaniach i przebiegu ceremonii pogrzebowej.

W tym numerze nadrabiamy zaległości na papierze. Wspominamy Elżbietę II, piszemy o królu Karolu. Ale nie tylko.

Co jeszcze znajdziecie w Sami Swoi Magazyn? Ciekawe raporty o nadchodzącej zimie i energetycznych problemach z tym związanych, a także o warunkach prowadzenia firm w Polsce i w UK w przyszłym roku. Zapowiadamy sporo inicjatyw polonijnych, m.in.  październikowy weekend poświęcony Fryderykowi Chopinowi.

Polecam teksty naszych felietonistów. Można się z nimi nie zgadzać, ale na pewno – warto przeczytać. Rafał Przybylok, w kolejnym odcinku poświęconym herbacie – pisze o tajemnicach herbaty ekspresowej, a stylistka Izabela Orłowska radzi, co ubrać na pogrzeb.

Jak zwykle mamy też dla Was satyry Piotra Bielkowicza oraz kącik dla dzieci.

Jak w każdym numerze, publikujemy najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

Zapraszam do lektury

Reklama

 

 

 


Udostępnij: