You are currently viewing O czym piszemy w najnowszym Sami Swoi Magazyn?

O czym piszemy w najnowszym Sami Swoi Magazyn?

  • Post author:
Udostępnij:

Jest już gotowy nowy numer Sami Swoi Magazyn. Magazyn jest już dostępny w wersji papierowej w punktach kolportażu, a także w wersji elektronicznej, na naszym portalu (link poniżej).  O czym przeczytacie w styczniu?

Reklama

Z wiadomości polonijnych piszemy m.in. o śmierci księcia Jana Żylińskiego, najbogatszego Polaka w Londynie, o spotkaniu autorskim  z Wiktorem Moszczyńskim, zapowiadamy też nadchodzące koncerty w ramach Jazz Cafe POSK i przedstawienia w teatrze POSK oraz polsko – szkocki festiwal w Aberdeen. Piszemy o trzecich urodzinach  naszego  Sami Swoi Radio. Polecamy też dwa ciekawe felietony: księdza Bartosza Rajewskiego i Jacka Żakowskiego. Nasza stylistka Izabela Orłowska pisze tym razem o rodzajach sylwetek damskich i ich wpływie na dobór odpowiednich ubrań.

Mamy dla Was kilka ciekawych raportów: o tym, co zmieni się w zasiłkach i podatkach w 2024 roku orazŻłobek czy niania? Kto (i za ile) zajmie się dzieckiem na Wyspach?”. W działce biznesowej piszemy m.in. o trendach w polskim biznesie w 2024 roku oraz o polskich firmach chemicznych. Wśród tematów zdrowotnych polecamy artykuły: Antyoksydanty – jak wpływają na nasze zdrowie?,  Osiem zasad na zdrowsze i dłuższe życie, Co można zrobić, by samobójstw było mniej? oraz W depresji nie można czekać, aż „samo przejdzie”.

Mamy też dla Was kalendarium wydarzeń historycznych, zagadki dla dzieci oraz satyry Petera Bielkowicza. Zapraszamy do lektury!

A cały magazyn znajdziecie tu.

Reklama

Udostępnij: