Pracownik do pomocy dla najbardziej potrzebujących i bezdomnych

  • Post author:
Udostępnij:

Ealing – praca stała, pełny etat, 37,5 godzin tygodniowo, £27,967- £31,553

Reklama

Czy chciałbyś pracować z ludźmi, którzy są bezdomni i pomóc im to zmienić, zakończyć ich bezdomność? My zdajemy sobie sprawę z tego, że bycie bezdomnym łączy się z narażaniem na wiele niebezpiecznych i niekorzystnych sytuacji dla samych bezdomnych, jak i również dla obywateli naszego społeczeństwa. Dlatego też nasza organizacja bezpośrednio i aktywnie pomaga ludziom, aby mogli powrócić do normalnego życia. Naszym celem jest wsparcie bezdomnych ludzi, aby wyszli z kryzysu i zabezpieczyli swoją przyszłość.

Pracując jako pomocnik dla najbardziej potrzebujących, będziesz miał do czynienia z ludźmi bezdomnymi, którzy śpią na ulicy. Twoim zadaniem będzie zrobić oszacowanie ich potrzeb, utworzenie im planu osobistego rozwoju i wsparcie, aby umożliwić im pozytywne zmiany w ich życiu i pomóc im zakończyć bezdomność.

Pracownik taki będzie współpracował z wieloma agencjami, jak na przykład: Służba Zdrowia, Policja, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Ośrodki rehabilitacyjne itp.

Jeśli myślisz, że masz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, zgłoś się do nas! To find out more and apply please visit the following website link: https://stmungos.current-vacancies.com/Jobs/Advert/2024810?cid=1814&rsid=0&js=0&LinkType=1&FromSearch=False

Reklama

Udostępnij: