Profesjonalne tłumaczenia dla Polaków

  • Post author:
Udostępnij:

Jeśli szukasz specjalistycznego tłumacza na spotkanie z pracodawcą, w szkole, sądzie lub w urzędzie, serdecznie zapraszam. Posiadam profesjonalne wykształcenie w zakresie prawa (uzyskane w Anglii) oraz jestem oficjalnie zarejestrowana jako tłumacz.

Reklama

Pragnę zapewnić, iż posiadam gruntowną wiedzę na temat systemu prawnego w Wielkiej Brytanii i ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co pozwala mi zapewnić Klientowi – który nie dysponuje taką wiedzą – najwyższą jakość tłumaczeń.

Oszczędź sobie czasu i pieniędzy z tyt. korzystania z usług osób podających się za „tłumaczy”, w rzeczywistości zaś nie zarejestrowanych oficjalnie, świadczących nieprofesjonalne usługi, nie spełniających najwyższych standardów, albowiem w ten sposób możesz tylko pogorszyć swoją sytuację np. podczas dyscyplinarnej rozmowy z brytyjskim pracodawcą. 

Jako profesjonalny tłumacz współpracuję z Direct Access Counsels (Mecenas Prawa Pracy, Nieruchomości: Landlord i Tenant, spory dot. niezapłaconych rachunków za wykonaną pracę). Oferuję także tłumaczenie dokumentów adresowanych do Ambasady i innych urzędów.

Serdecznie zapraszam!

Maddie Schumann LLM Maritime Law
Chief Consulting Officer / Data Protection Officer / Legal Translator
ITI Membership number: 000 13062
E: eaconsultancy@outlook.com

T: 07931 894116
W: https://www.eacglobal.co.uk
A: Capital Office, Kemp House, 152-160 City Road, London, EC1V 2NX

Reklama

 


Udostępnij: