You are currently viewing Sami Swoi Magazyn – najlepsza świąteczna lektura!

Sami Swoi Magazyn – najlepsza świąteczna lektura!

  • Post author:
Udostępnij:

Mamy dla Was świąteczny numer Sami Swoi Magazyn, a w nim sporo interesujących artykułów – zapowiedzi imprez polonijnych na Wyspach, wywiady, teksty z dziedziny kultury, biznesu, zdrowia i wiele innych.

Reklama

O czym m.in. piszemy? Polecamy artykuły dotyczące Polonii: Bohaterowie wrócili do Polski  Grzegorz Kasdepke – jeden z najpopularniejszych bajkopisarzy odwiedził POSK, oraz – Przede wszystkim działanie – rozmowa z dr Markiem Laskiewiczem, ponownie wybranym na stanowisko prezesa Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Londynie. Warto przeczytać artykuł InPost rośnie w Wielkiej Brytanii, a także felietony księdza Bartosza Rajewskiego i  Jacka Żakowskiego. Mamy ciekawy fotoreportaż – Polski fotograf robi karierę w Londynie, którego bohaterem jest  Wojciech Jachyra, fotograf, pasjonat mody, sztuki i filmu, któy od kilku lat pracuje w Londynie dla dużych agencji modelingowych. Nam opowiada o swojej pracy, jej kolorycie, inspiracjach i planach na przyszłość.

Są i dwa raporty: Wszystko o dochodzie pasywnym w 2024 r.  oraz Karnawały na Wyspach w 2024 r..

Polecamy teksty biznesowe: Hałdy kopalniane jak ogromne magazyny z surowcami, Polskie firmy biotechnologiczne rozpychają się na globalnym rynku, Brakuje specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Mamy też dla Was  Dodatek Świąteczny, a w nim zwyczaje, tradycje, kuchnia, prezenty. W rubryce zdrowie znajdziecie m.in. artykuły:  Czy codzienne obowiązki rujnują zdrowie kobiet?,  Trzy tanie sposoby na wsparcie intelektualnego rozwoju dziecka oraz  Powstanie światowe superministerstwo zdrowia?

Jest też historyczne kalendarium, strefa dzieci oraz   Szopka Noworoczna i satyry Petera Bielkowicza. No i horoskop  na grudzień 2023.

Zapraszamy do lektury, już dziś w wersji elektronicznej – jest tu, a od jutra również w papierowej, którą można znaleźć w naszych punktach kolportażu.

Reklama

 

 

 


Udostępnij: