You are currently viewing Sami Swoi Przekazy Pieniężne dla WOŚP od 12-stu lat!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne dla WOŚP od 12-stu lat!

  • Post author:
Udostępnij:

Sami Swoi grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dwunasty raz! Razem z brytyjską Polonią ponownie wspierają akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka. W ubiegłym roku poprzez system transakcyjny Sami Swoi Przekazy Pieniężne na konta WOŚP trafiło 184,094.58 funtów!

Reklama

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci. Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Celem 30. Finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów. Fundacja od 20 lat prowadzi Program Zapobiegania i Leczenia Retinopatii Wcześniaków, w ramach którego przebadano blisko 255 tysięcy dzieci, a wzrok uratowano 10,6 tys. dzieci.

DARMOWE przekazy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do dnia Finału wszystkie przelewy realizowane w Sami Swoi na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są DARMOWE. Bez opłat czy prowizji. DARMOWY przekaz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie wysłać przez stronę internetową www.przekazypieniezne.com, za pośrednictwem Infolinii Sami Swoi dzwoniąc pod numer 0207 09 92 441 lub w Autoryzowanych Placówkach Sami Swoi (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA lub Luton, 23 George Street, LU1 2AF).W punktach znajdziecie również puszki stacjonarne od WOŚP, które czekają na wypełnienie po same brzegi i mnóstwo czerwonych serduszek!

W tym roku tradycyjnie liczymy na Wasze dobre serducha! Wspierajcie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy RAZEM Z NAMI! Nasz portal i magazyn są Patronami Medialnym zbiórki.

Reklama

Udostępnij: