You are currently viewing Słowiański Dzień Kobiet – Panie czekają na to cały rok!

Słowiański Dzień Kobiet – Panie czekają na to cały rok!

  • Post author:
Udostępnij:

To już tradycja dla grupy Polek mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Co roku spotykają się, by razem świętować Dzień Kobiet. Organizowane przez Monikę Górniak-Ślaską i Sylwię Staniszek wydarzenie odbędzie się już po raz dziewiąty. Weźmie w nim udział ponad 1000 kobiet.

Reklama

Co roku SŁOWIANKI UK zapraszają na swoje wydarzenie polskich artystów, których występ poprzedza support innych wykonawców. O dobre brzmienia zawsze dba DJ i konferansjer. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie polski król latino SKOLIM.

Słowiański Dzień Kobiet to impreza tylko dla kobiet, która odbędzie się 9 marca 2024 roku na dwóch salach bankietowych Bescot Stadium w Walsall. Przy wejściu na imprezę każda z Pań będzie mogła skorzystać z darmowego poczęstunku w rodzaju polskiego gościńca przygotowanego przez sponsorów rozstawionych ze swoimi stoiskami, tj. wypieków piekarni, wyrobów wędliniarskich, pysznych przekąsek mniej lub bardziej dietetycznych czy też kieliszka alkoholu.

Podczas imprezy odbędzie się również loteria biletowa (wliczona w cenę biletu) ze wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Na to wydarzenie Panie czekają cały rok! Ubrane w piękne wianki, kolorowe stroje, sukienki z polskim, folkowym akcentem, podjeżdżają limuzynami i wspólnie bawią się i świętują Dzień Kobiet!

Popularność tego wydarzenia sprawia, że bilety zostają wyprzedane na długo przed imprezą.

Monika Górniak – Ślaska

Sylwia Staniszek

Reklama

 


Udostępnij: