Wizz Air zaczyna latać do Leeds

  • Post author:
Udostępnij:

Wizz Air  ogłosił pięć nowych tras z Polski do Leeds. Linia rozpocznie loty  z: Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy.

Reklama

Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie loty do Wielkiej Brytanii z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych ale także do pracy i aby odwiedzać rodziny i przyjaciół.

Leeds położone w Wielkiej Brytanii jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu.

Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air, powiedziała: – Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Polski do Leeds.

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI

Reklama

 

TRASA DNI STAR CENY OD*
Gdańsk – Leads Bradford poniedziałek, środa, piątek 31 października 2022 69 PLN
Kraków – Leads Bradford poniedziałek, środa, piątek 31 października 2022 119 PLN
Katowice – Leads Bradford wtorek, czwartek, sobota 01 listopada 2022 99 PLN
Wrocław – Leads Bradford poniedziałek, piatek 31 października 2022 69 PLN
Warszawa – Leads Bradford poniedziałek, środa, piątek 31 października 2022 119 PLN

 

 


Udostępnij: