Worek medali dla Polaków na mistrzostwach WKO

• Post author:
Udostępnij:

Świetny występ kadry Polski WKO POLAND na  Mistrzostwach Świata WKO. Dziesięciu zawodników  zdobyło medale dla Polski.
    Na szczególną uwagę zasługuje dwóch zawodników z klubu Street Kickboxing Club którzy zdobyli aż sześć medali  dla kadry – Rafał Pawłowski zdobył trzy złote medale, złoto w K1 Full Contact,  złoto w Low Kick full contact i złoto w K1 Ligh Contact a najmłodszy zawodnik kadry,  Krystian Such zdobył złoto w K1 Ligh Contact,  zloto w Sport Boxing oraz srebro w Thaiboxing.
Oto cała lista zawodników którzy zdobyli medale dla Kadry Polski
Rafał Pawłowski   złoto K1 Full Contact złoto Low Kick złoto K1 Ligh Contact
Krystian Such zdobył złoto K1 Ligh Contact złoto w Boksie  i srebrny w Thai Boxing