Zlot zabytkowych pojazdów. Warto tam być!

  • Post author:
Udostępnij:

Wystawa klasycznych i zabytkowych samochodów Orsett Classic Car Show odbędzie się w 10 lipca w godz. 10.00 – 17.00. W tym roku będzie tam również strefa aut wschodnioeuropejskich, którą organizują polscy fani motoryzacji – Fans of Classic Cars oraz White Eagle Group.

Reklama

„Na terenie naszej strefy wschodnioeuropejskiej, dozwolone pojazdy to: Kwiat polskiej motoryzacji. Wszystkie Borewicze i pozostałe Poldasy, Kanty, Kaszlaki, Skarpety, Garbaty dar przyjaźni, Żuki, Nyski, Tarpany oraz pozostałe rzęchy które PRL wypuścił na rynek. Dodatkowo wszystkie “gniotsa nie łamiotsa” z CCCP. NRD-owski Trampek, Zemsta Honekera czy pozostały badziew. Pepikowe Favority. Rumuńskie Dacie i pozostałe rzęchy które wychodziły spod młota kowali na terenie krajów postkomunistycznych” – piszą organizatorzy. „Na terenie polskiej społeczności będą też wszystkie pozostałe pojazdy klasyczne i zabytkowe z państw zachodnich. Oznacza to, że każdy Polak, który posiada jakikolwiek pojazd klasyczny lub zabytkowy, będzie mógł wystawić się w tej strefie. Powodem dla którego to robimy, to abyśmy jako Polacy mogli być w jednym miejscu i razem się bawić.”

Kto chce przyjechać, powinien zgłosić się mailowo na adres: office@fansofclassiccars.co.uk, informując, ile osób i czym przyjedzie.

Impreza jest biletowana i każdy odwiedzający płaci £ 10 za wstęp na cały Car Show, dzieci £ 5.

Reklama

 


Udostępnij: