You are currently viewing Jazzowe koncerty w POSK

Jazzowe koncerty w POSK

  • Post author:

Jonathan Gee  zaprezentuje „1971 Show” oraz piosenki ze swojego nowego albumu „The Lions Revisited”. Koncert odbędzie się w piątek,  30 września w Jazz Cafe POSK. Wstęp wolny!

Reklama

W każdy ostatni piątek miesiąca Jazz Cafe POSK jest otwarta jako kawiarnia i bar z jazzowym fortepianem na żywo! Pianista i wokalista Jonathan Gee kontynuuje uznaną serię występów solowych w Jazz Cafe POSK swoim „Show 1971” z piosenkami Jamesa Taylora, Stevie Wondera, Smokey Robinson, Carole King, Led Zeppelin i innych… oraz koncertem piosenek z jego nowego albumu „The Lions Revisited”!

Jonathan Gee jest jednym z najbardziej pomysłowych kompozytorów-pianistów działających obecnie na londynskiej scenie, z szeregiem uznanych zespołów i projektów. Niedawno Jonathan wydał w wytwórni ASC swój pierwszy w pełni wokalny album, The Lions Revisited.

Bar 19:30 / muzyka 20:30

www.jonathangeetrio.co.uk

Warto też przypomnieć, że już w najbliższą sobotę, 24 września, w Jazz Cafe POSK wystąpi Georgia Mancio Quartet,  wybitna artystka o aksamitnym głosie, wykonująca hipnotyzującą mieszanką jazzowych i latynoskich standardów, oraz oryginalnych autorskich piosenek.

Reklama