You are currently viewing Dwa tytuły dla Polaków w walkach na gołe pięści

Dwa tytuły dla Polaków w walkach na gołe pięści

  • Post author:
Udostępnij:

Gala BAD to the BONE, jednej z największych organizacji walk na gołe pięści, odbyła się 18 maja. Dwoje Polaków zdobyło tytuły mistrzowskie.

Reklama

Dawid Chylinski z klubu Street Kickboxing Club zdobył tytuł mistrza Europy federacji BAD to the BONE, pokonując w pierwszej rundzie swojego przeciwnika. Wygrał przez nokaut. Trenerzy wspierający Dawida w narożniku to Artur Gronkiewicz i Rafał Witkowski.

Drugi tytuł zdobył Jan Sulecki, trenujący na co dzień w klubie Accrington Lions Boxing Club, który w drugiej rundzie znokautował swego przeciwnika, wygrywając tym samym tytuł mistrza Anglii. W narożniku Janka trenerzy i zawodnicy – Bartłomiej Król, Naff Higson oraz Piotr Rosiński.

Zawodników wspierali kibice z Polski zarówno na miejscu jak i przed telewizorami.
– Dla mnie jako trenera Dawida Chilińskiego było ogromnym zaszczytem stać i wspierać go z narożnika – mówi Artur Gronkiewicz. – Dawid pokazał swój charakter wojownika. Oczywiście wspierał mnie w narożniku i podczas całego wydarzenia doświadczony zawodnik Rafał Witkowski, jego pomoc i doświadczenie były bezcenne. Oczywiście dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie, doping było słychać na całej gali. Dziękuję też Sami Swoi News, portalowi, który od kilku lat wspiera zawodników z Polski opisując zwycięstwa Polaków na Wyspach.

Reklama

Udostępnij: