You are currently viewing Heidi Vogel z The Cinematic Orchestra w Jazz Cafe POSK

Heidi Vogel z The Cinematic Orchestra w Jazz Cafe POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Maj to wiele interesujących koncertów w Jazz Cafe POSK. Pierwszy już dziś!

Reklama

Już 3 maja spotkanie z Heidi Vogel Quartet. Heidi Vogel, wokalistka The Cinematic Orchestra oraz samodzielna piosenkarka i autorka tekstów, występowała na całym świecie, od Opery w Sydney po Fuji Rock i była główną gwiazdą festiwalu Montreux Jazz z udziałem Quincy Jonesa. Heidi była też solistką podczas Proms 2019 w Royal Albert Hall z okazji The Sacred Music of Duke Ellington. Była gwiazdą wieczorów w klubach takich jak Ronnie Scott’s i występowała w chórze Bobby’ego McFerrina w Jazz a Vienne.

W Jazz Café POSK z kwartetem najwybitniejszych muzyków zaprezentuje miks swoich ulubionych utworów wszechczasów oraz nowy materiał z nadchodzącej płyty!

„…Z pewnością jeden z najwspanialszych głosów jazzowych naszych czasów…” – Vamos London

„…Ma niezwykły głos… niesamowitą skalę i takąż teksturę. Jej album naprawdę wam się spodoba, obserwujcie uważnie Heidi Vogel” – Jamie Cullum (BBC Radio 2

Skład zespołu:

Heidi Vogel – wokal

Bruno Heinen – fortepian

Menelik Mulugeta Claffey – bas

Rod Youngs – perkusja

 

29 kwietnia była  125. rocznica urodzin Duke’a Ellingtona, jednego z najwybitniejszych kompozytorów jazzowych wszechczasów! Wyjątkowy i nowatorski zespół muzyków będzie upamiętniał i celebrował jego życie i muzykę podczas koncertu 4 maja – Essentially Ellington! z udzialem Tony’ego Kofi & Marco Marzola Quartet.

 

Marco mówi: „To zaszczyt zagrać z moim zespołem w Jazz Café POSK. Tym koncertem będziemy upamiętniać życie i muzykę Duke’a Ellingtona, jednego z najwybitniejszych kompozytorów jazzowych wszechczasów. 29 kwietnia są jego urodziny. Miałby 125 lat. Dlatego liczymy na Ciebie, że uhonorujesz jego dzieło razem z nami. Dołącz do nas 4 maja, aby uczcić to dziedzictwo!”

Muzycy:

Tony Kofi – saksofony altowe i sopranowe

Marco Marzola – bas

Nico Menci – fortepian

Alfonso Vitale – perkusja

Reklama

Udostępnij: