Jazz i bossa nova w Jazz Cafe POSK

  • Post author:
Udostępnij:

Marta Carillon Quintet wystąpi w najbliższą sobotę,  9 lipca, w Jazz Cafe POSK.

Reklama

Marta Carillon to pochodząca z Londynu wokalistka śpiewająca soul, jazz i pop, kompozytorka i pedagog. Ukończyła z wyróżnieniem prestiżowy Uniwersytet Fryderyka Chopina w Warszawie, kształciła się w Royal Academy of Music w Londynie, uczęszczała także do New York Vocal Coaching i Berklee College of Music w Bostonie, USA.

Była solistką w National Theatre w Londynie, Operze Narodowej w Warszawie, koncertowała m.in. w londyńskich klubach Jazz Cafe POSK, Pizza Express the Pheasantry i Charlie Wright’s Jazz Club. Występowała w różnych spektaklach muzycznych w Berlinie, Lizbonie oraz w Teatrze Rampa i Sali Kongresowej w Warszawie.

Wydała dwa długogrające albumy „Flying in Silence” i „Soulmates”.

Pasją Marty jest śpiewanie jazzu i bossa novy, a szczególnie muzyki Jobima, Gilberto & Moraesa, Diany Krall, Errola Garnera, Franka Sinatry i Norah Jones.

Na ten koncert Marta połączy siły z gwiazdorskim składem czołowych londyńskich muzyków jazzowych, aby celebrować piękne standardy jazzu i bossa novy. Będzie śpiewała znane i uwielbiane utwory, takie jak, między innymi, Girl from Ipanema, Misty czy Summertime.

Muzycy: Marta Carillon – wokal; Marek Tomaszewski – saksofon; Tomasz Zyrmont – instr. klawiszowe; Kuba Cywiński – kontrabas; Gaetano di Giacomo – perkusja

www.martacarillon.com

Bilety £15 na drzwiach lub na Eventbrite: https://bit.ly/3zF0JPC

Reklama

Udostępnij: