You are currently viewing Jest już majowy numer Sami Swoi Magazyn!

Jest już majowy numer Sami Swoi Magazyn!

  • Post author:
Udostępnij:

Czym żyją Polacy na Wyspach w maju? I zarazem – o czym w tym miesiącu piszemy? Ważną imprezą dla Polonii były wybory Miss Polski w UK. Poświęcamy jej w magazynie sporo miejsca, publikujemy zdjęcia i krótkie rozmowy z dziewczynami. Zapowiadamy też koncerty kultowego zespołu Dźem na Wyspach. Pamiętamy o Polish Heritage Days, ważnej imprezie dla Polski i Polaków.

Reklama

Co jeszcze znajdziecie w Sami Swoi Magazyn? Doradzamy, jak pojechać na wakacje prawie za darmo oraz informujemy, na jaką emeryturę można liczyć, pracując w UK. Sporo miejsca poświęcamy zdrowiu, piszemy o problemach ze snem, z otyłością i o tym, jak sobie z tym radzić. Barbara Adamczewska proponuje wiosenne dania własnego autorstwa, a Cyprian Gibuła wspomina kontrowersje z niedawnego meczu o Puchar Polski i pisze, jak z podobnymi problemami poradzono sobie w UK.

Mamy też, jak w każdym numerze, najważniejsze informacje, przydatne Polakom w Wielkiej Brytanii – dane i telefony najważniejszych instytucji, szkół, parafii itp. I oczywiście wielki imprezownik – czyli przydatne informacje o tym, jak można ciekawie spędzić czas w Londynie.

Zapraszamy do lektury

Reklama

Udostępnij: